Vatanına ne kadar sadıksın T.C'nin evladı?

Hiç şüphesiz ki bu vatan için gerektiğinde canını feda etmeyecek tek bir vatandaşı yoktur vatanımın. Olur ya yine bir gün gelir yine o şahsiyetler ülkemizi yine bir ateşe atarlarsa eminim ki o ateşi gerekirse kan ile söndürür yurdumun insanı.

Belki bu dünya kimseye kalmayacak. Belki de bu toprakları geride bırakıp ahirette hesap verecez. Lakin şunu unutmayın ki hesap günü geldiğinde bu toprakları korumak pahasına canlarını feda etmiş binlerce şehidim şahitlik edecek.

Ancak merak ediyorum!

O kıyamet gününe kadar kimler canı pahasına bu vatana sadık kalır? Kimler gerektiğinde evladını veya kocasını son kez vatani görevine gönderir?

Güncellemeler:
Sadece merak...
Herkesin kendisine göre geçerli sebepleri var. Ve Allah'tan dilerim ki Türkiye kıyamete kadar bir savaşa girmez.

Eski o kadim birliktelik kalmamış...

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Hala cuma namazından çıkan Tayyip'e; "Dik dur, eğilme. Bu millet seninle." diye slogan atan halk için kılımı kıpırdatmam.

2|1
    1|2
  • Farkındaysanız yukardakiler ülkeyi ikiye ayırdılar; laikler ve müslümanlar diye. Müslümanlara bir garezim yok, hatta kim herhangi bir dinle dalga geçerse o dalga geçeni oyarım o dine ne kadar inanmasam da. Birilerinin ayırdığı dinci kesim var ya hani heer fırsatta laf sokan, Gezi olaylarında o kadar insan öldü "İyi oldu onlara." diyen. Hehh.. Onlar için kılımı kıpırdatmam, isterseler işkenceyle öldürsünler. Ama diğer kısım için elimden geleni ardıma koymam.

0|1
    0|0
  • Ehmm ben turkiyede yasamiyorum dogumadim aslinda iki kulturun arasinda buyuyorum ikisinide tam anlamiyla icinde degilim ben annem babam turk bence irk dil cok onemli degil vatan icin canimi vermek isterim sonunda olecegiz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ülke ekonomisi sigara, içki ve benzinden alınan vergilerle dönüyor.. İçiyorsak vatan aşkımızdan, geziyorsak memleket sevdasından.

0|1
    0|0
  • Gereksizse söndürüyorum.

0|1
    0|0
  • Ne yaptın Yüksek*Kral Kan Uykusunu'mu izledin :)

0|1
    0|0
  • Vatan İçin Herşeyimden vazgeçerim.Hz.Muhammedinin Ümmetine bir zarar geleceğine onu canım pahasına korurum.

0|1
    0|0
  • la olum millet kurşun sıkmıyor artık toprağa hamburger sıkıyor kot sıkıyor avm sıkıyor yedirip içirip gezdirip senin hayat standartlarını düşürüyor.Ha asker lazım olursa da alıyor seni oraya buraya gönderiyor süründürüyor öldürüyor onla bunla kırdırıyor.Hangi TC? TC yi tabelalardan kaldırıyorlar diye biliyorum ben; iyi yazdırdın bana :DD

2|0
    0|0
    • sizin bu duygularınızı sömürenlerin evlerinden de paralar fışkırıyor diye gördüm haberlerde sen nerde yaşıyorsun?

• O davalara hiç girmeyecem. bürokrasi ve siyasetten sırf bu yüzden tiksiniyorum zaten.

• girmeyelim valla bende giyineyim gideyim bişeyler yiyeyim :D

• vatan için her şeyi yaparım evlatlarımı da Vatan ve Allah sevgisiyle yetiştiririm

0|1
    0|0
  • Kardeşim sen ne yaptığın farkında bile değilsin? Ortalık suskun sen ise o suskunluğu azdırmaya çalışıyorsun. Vatan için asker'e gidilmez. Sen şuan hayattayken vatan milletin için neler yaptın? Onun hesapını vatana millete, Allah'a ver. Saatlerce uyudun mu? Boş işlerle mi uğraştın? Lafla peynir gemisi yürümez.

0|1
    0|0
  • Benim haznemde vatan kelimesi yok ümmet kelimesi var.

0|1
    0|0
    • Osmanlı devleti seferlere çıkarken 3 renkte sancak taşırdı.

"Yeşil, kırmızı ve sarı."

• Sadece yeşili söyleyecem. İslam inancını temsil ederdi.

• Yeşil-sarı-kırmızı renkleri orta asyada ki tüm türklerde var.O renkler ortaasyadan kalmadır.Ayrıca kürtlere özgü renkte değildir.

link bu resimdeki kızlar kırgızistan kızları.

link Buda bir Türkmen kızı.

Vs vs vs bir sürü örnegi var bunun.Yani size demek istediğim araştırmadan bilmeden değerlere hakaret etmeyin.

• Hiiiiiç kusura bakmasınlar ama ben bu ülke için ölemem.Ben şehit olduktan 1 hafta sonra beni unutacak.Benim cesedim üzerinden kimisi siyaset yapacak.Kimisi benim üstümden kazandığı paraları cukkaya indirip karı kızla yiyecek.Hİç şehit mehit olamam.Başka birini bulun.

2|0
    0|0
  • sen ne kadar sadıksın?

0|1
    0|0
Yükleniyor...