En son kimden intikam aldınız ? Ne yaptınız ?

En son kimden intikam aldınız ? Ne yaptınız ? İntikam da olmayabilir kötülük anlamında düşünün

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• beni telefon ve şirket mailimden sürekli taciz eden, defalarca yapmamasını söylememe rağmen yapmaya devam eden eski sevgilimi yatağa attım ve işimi bitirip .iktir çektim...

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum ama artık öyle yapmıyom Allaha bırakıyom herkes yaptıgın karşılığını görecek

0|0
    0|0
  • ANADOLU GFB den :)

0|0
    0|0
  • komşumuz kedimizi öldürmüştü bende gittim onun arabasının tekerlerini patlattım 4 ' ünü de. Sora da egzozuna tekene takmıştım coco cola tenekesi .

0|0
    0|0
  • intikam almak küçük düşürücü bir olaydır tabiki intikam tam plan olursa ama genel olarak küçük düşürücüdürr

0|0
    0|0
  • Öyle bir karakterim varki kimseye kısasa kısas yapamıyorum maalesef allaha havale ediyorum o onlara en güzel cezayı veriyor Allaha Çok şükür diyorum :)

0|0
    0|0
  • kimseden

0|0
    0|0
  • Bir arkadaştan

0|0
    0|0
  • Az önce abimin eşofmanına burnumu silerek güzel bir intikam aldığımı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • yemeğin soğumasını bekliyorm

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• fizik sınavında sinir olduğum bir kız oturuyordu arkamda. kopya çekecek biliyorum, hocanın onu görmesini ben engelliyorum onu da biliyorum. oturup milletten soru baksam 50 alcam onu da biliyorum. 2-3 dk oturdum sınavda, salladım soruları da. sonra kalktım. hatta kalkarken ben, "dur kalkma noluuur" dedi, duymamazlıktan geldim, yeter ki düşük alsın p*ç. :D

0|0
    0|0
  • Ben kötülük yapmam ki

0|0
    1|0
  • En son eski sevgilimden aldım.

Öyle bi' intikam aldım ki ondan ;

Sidik oldu, mnskm sidik.

O beni bi' kere öldürdü.

Ben onu bin kere.

Ölmekten beter, süründürdüm.

Hala da sürünüyor.

Kolay mı lan beni ağlatmak öyle ?

0|0
    0|0
  • eski sevgilim den yeniden başlayalım dedi çıktım bıraktım tabi başka şeylerde neysee

0|0
    0|0
Yükleniyor...