Babaannemin ölümünün yaklaştığını nasıl anlarım?

Arkadaşlar babaannm dün düşmüş. Baya yaşlı. Ölümden çok korkuyo. Ölüyom ben diye sabahlara kadar bagırıyo. Bnde cok üzülüyorum. Ölmesnin yakın olup olmadıgını nasıl anlarım? Tecrübeli olanlar...

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• bunun herhangi bir mantığı matematiği veya bilimsel bir açıklaması yok. babaannen yaşlılık sendorumunda ve bu doğal. artık hayatta bir amacı kalmadığını ve ölümle yüzleşmesi gerektiğni düşünüyor ve korkuyor. bu yüzden de reaksiyonlar oluşturması normal. ama belki 20 sene daha yaşar belki yarın ölür bunu kimse cevaplayamaz...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kafasına sık, o da kurtulsun sen de ve biz de.

0|0
    1|0
    • Seytanın bile ugrasmadıgı insancık

• Tövbe yarabbi biz nerden bilelim.. öldüktemi geldik kimin ne zaman ölçeği nasıl ne şekilde öleceğini Allah bilir. bizim büyüklerimiz derki insan ölmeden 40 gün önce üzerine ölüm ağırlığı çökermiş. ölçeğini hisseder ama dile getiremez derler.. tabi sadece bir deyim bu..

0|0
    0|0
  • Benim dedem de10 yıldır öyle eli ağrısın ölüyorum diyor ama hayatta i*ne

0|0
    0|0
  • Azraile mesaj çek

Snn be slk .s

diye yazmazsa söyler

0|0
    1|0
  • Bi ara burada biri konu açmıştı. Teyzem ölecek kişilerin kokusunu alıyomuş diye. Onu ara istersen sizde kalsın kokuyu alınca hemen hastaneye götürürsünüz erken tedbir önemli sonuçta

0|0
    0|0
  • tövbe tövbeeeee düşündüğü şeye baklkk

0|0
    0|0
  • o Allaha kalmış bişey kimse bilemez

0|0
    0|0
  • kediler anlarmış bildiğim kadarıyla al birtane kedi babaannene alıştır ölmeye yakın hayvann deliye döner zaten

0|0
    0|0
  • onu ALLAHTAN başka kimse bilemez bunun tecrübesimi olur tam bu adam yaşamaz bir haftaya ölür dersin bir bakmışın adam senden daha sağlıklı olmuş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunu anlayabilmek değilde, bazen insanlar hisseder.Babaannenizin böyle demesi, ölümden korkmasındandır.Her insan korkar ölümden, ama ecele faydası yok malesef. Ne zaman gideceğini Allah'tan başka kimse bilemez. Mesela ben anneannemi hissetmiştim. Tatile gittiğimizde, annem geri dönerken' anne biz artık gidiyoruz' anneannem de 'bende gidecem' demişti.Anne ben seni gelip götürecem, demişti. İçimden bir ses, bu bize son vedasıyd, demişti.

Anneme söyledim, sus ağzından yel alsın, demişti. Biz tatilden eve döndük 2 gün sonra anneannem vefat etmişti.Bilemezsiniz fakat bazen böyle hissettiğiniz olur.

0|0
    0|1
  • o anlaşılmaz

bunun tecrübesi de olmaz

belli bir yaşa geldikten sonra özellikle insanlar da bu ölüm korkusu artar

panik atak durumuna gelebiliyorlar

yalnız kalmaya korkarlar

tek başlarına bir yere gitmek istemezler vs. vs.

tam tersi sakinleştirmen lazım yok öyle bir şey, daha çok yaşayacaksın inş. diyebilirsin

0|0
    0|0
  • ayna tut suratına yansıma yoksa ölmüştür aszxa şaka olsanız keşke

0|0
    4|0
  • anlayamazsın boşuna düşünme

0|0
    0|0
Yükleniyor...