Bu Anormal mi? Siz de Yapar mısınız?

Ben her gün akşam gece 1-2 gibi uyku tutmaz kalkıp aynaya bakarak ayakta dikilirim hiç canlanmadan ve kendi kendime konuşurum gün içinde yaşadıklarımın hesabını, kendimi sorgularım ve planlar yaparım. sonra gözlerim kararana kadar kendime bakmaya devam ederim sonra yatıp uyurum... bu anormal mi? psikolojim mi bozuk? yapan var mı?

not: bunu istemdışı yapıyorum, zorunda gibi

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Yakın zamanlarda bir probleminiz oldumu ? Ya da yalnız insanlar böyle yapar .

Qarip gelicek size ama ben de her gece bunları yapıyorum . Ayna karsısında kendime bakıp konuşuyorum.

0|0
    0|0
    • yalnızım evet fazlasıyla

• Bende de büyük travma yaşadım beyinle ilgili ve yalnızlık sebep oldu . Anormal bir şey değil bence. İnsan kendiyle konuşuyor.

• evet haklısın

Kızlar Ne Diyor 6

• Yoo bende yapıyodum aşırı yalnız olduğumda. Hatta bizimkiler geliyodu kimle konuşuyo bu kız diye.

Ama aynaya gecenin körü birde karanlıkta bakıyorsan bakma :D. Bir şey olacağından değil ama bazı insanlar yüzünden bilinç altında tuhaf yaratıklar var olmuş olabilir. Arkada bişi görürsün ya da görüntün hareket etti sanarsın kafayı daha fena yersin :D

0|0
    0|0
    • yo öyle bir kastım olmadı karanlıktan korkmam ya da hareket değişik cisim sorunum olmaz öyle şeylerle, takmam hiç.

• Olabilir . Dertleşeceğin insan yoktur normaldir . Herkes başkalarıyla konuşup dertlerini anlatamaz .

0|1
    0|0
  • o evde seninle yaşıyo olsam korkarım lan :D o ne öyle gece üç harflilerle iş birliğimi yapıyon...

0|0
    0|0
  • Kendi kendime konustugum olur ama öyle aynanın karsısına gecip de saatlerce hesap sorar gibi değil.

0|0
    0|0
  • Biri şunun başını sevsin lan.

0|0
    0|0
  • Bence bir psikologa git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kafayı yemişsin sen. o ne öyle arkadaş.

1|0
    0|1
  • sanal arkadaşlar yerine reel arkadaşlar edinmende fayda var düşünüp muhasebe yapman güzel bir durum yalnız bunu daha uygun şekilde yapmalısın mesela ayna karşısında garip hallerle degilde samimi bir arkadaşınla karşılıklı sohbet halinde olabilir. İstemdışı yaptıgın bu hareketin önüne geçmek istiyorsan sabah erken kalkıp gün içinde bedenini fazlasıyla yor hem spor olacaktır hemde gece 1de 2de kalkacak halin olmaz. Senin için güzel olanın sürekli olması dilekleriyle...

0|0
    0|0
    • sanırım sorunum yalnız olmam ve arkadaşımın olmaması... teşekkürler

• Yalnızlık Allah a mahsustur. dertleşmek istediginde yazabilirsin bunaltma fazla kendini

• daha yaşında küçükmüş psikolağa git hemen

0|0
    0|0
Yükleniyor...