Ayakkabı ve Çanta delisiyim her kadın gibi :)

arkadaşlar kemal tanca markasının ayakkabılarını çok kullanmışımdır fakat çantasını hiç kullanmadım kullananınız var mı memnuniyeti tabiki :)

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• dünyada timsah ve yılan kalmadı zaten sayenizde .. :D hepsini öldürdük sizin için :) sizden önemli değil tabikide ..

0|0
    0|0
    • timsah mı kıyamam ama ben onlara benim bir oğluşum var timsah besliyorum da ayıptır sölemesi yavrum benim o :)

• valla hiç timsah besleyen yakınım arkadaşım falan olmadı :)) o yüzden timsah besleyen biriyle nasıl konuşulur onu bile bilmiyorum :) yani o yüzden mutluluklarmı desem :p

• mersi diyelim ozaman :) ama çok sakin bir hayvan kudrutmadığınız sürece yanımızda hiç bağlamadan bırakıyoruz odaya tavsiye ederim :))

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 5

• Nine wist ve Gucci markalarında ve p.carden çok güzel modeller var twist te tabi ne istersen ben kemal tancadan almıştım eve geldiğimde astarı yırtık çıktı magzaya gittim aqua floryaya ve değişim yapılmadı uzak dur buatada aliexpres die Bi magza var orjonal ürünle çantadan bahsediyorum10 dolardan başlıyor Türkiye mağzasından uzak dur hem kargo ücreti yok hem hesaplı ve kaliteli

1|0
    0|0
  • Yok şekerim ben senin bahsettiğin kadınlardan değilim :)

1|0
    0|0
  • cantalarıda ayakkabıları gıbı güzel,kaliteli bence ama biraz sade modeller oluyor 30 yas ustune gore

1|0
    0|0
  • Kullanmadım.

0|0
    0|0
  • ayakkabısını kullanmaya devam et

çantanın markası ne

kemal tanca olmadı bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...