Sevdiğim kızın ailesi sevgilisiyle mesajlarını görmüş.

sevdiğim kız sevgilisiyle mesajlaşırken babası görmüş. sonra oda çıktıklarını söylemiş, hata yaptım ayrılıcam demiş. sonra ayrılmaya yakın yine mesajlaşırken çocuk buna sinirden küfür etmiş, o* falan yazmış. oda bu küfürleri bilgisayara kaydetmiş. Ayrılmışlar, ama çok üzülüyorum. Az önce serviste anlattı bana. ben onu sakinleştirmek istedim. teselli falan ettim. bana ben eve giremem, babam beni öldürür dedi. ben biraz espri yaptım güldü bacağıma vurdu. arkadaşlar ne yapmalıyım gerçekten berbat durumdayım.

Güncellemeler:
Ayrılma sebepleri bu olay değil, 10 gün oldu ayrılalı. herşeyi ilk bana anlatıyo, ona onu hala seviyo musun dedim, cevap vermedi.. sonrada arkadaşıda seviyo bence dedi.
Bide eklemeyi unutmuşum. babası facedeki mesajları okumuz, o nasıl benim kızıma küfreder demiş. kızda korkuyo, öldürür beni ben misafilerde kalıcam annem gelene kadar dedi.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• offf cok kötü durum yaa bir kiiz icin gercekten zor sonucta annesi babasi ona cok güvenmiolar artik.

bn sen olsam onu teselli ederdim ama onu sevdigini simdi söyleme istersen cünkü kizin kafasi simdi baska yerde yni kiz simdi ici icini yiyodur annemler bna güvenmiolar diye... yani yinede snin bilecegin is:)

0|0
    0|0
  • senin mi sevgilin kız kimi seviyor kimin eli kimin cebinde anlamadım

0|0
    0|0
  • Seviyosun o baskasyla oyle mi sorun ne ki

0|0
    0|0
    • evet seviyorum, ve herşeye rağmen hatasını anladığını düşünüyorum. sorun şu bu olaydan sonra ailesi onun hakkında iyi düşünmüyor. eski sevgilisi buna küfür etmiş facede. babası görmüş yazıyı.. ne yapmalıyım bilmiyorum. telefonunu almışlar, arayamam. ne yapmalıyım.

• Hmm yani sen ne yapmak istiyosun seninle olmasini mi

• Onlar ayrılsın, sonra belki sana şans verir.

0|0
    0|0
    • ayrıldılar. 2-3 gün oldu. ama ben ne düşündüğünü bilmiyorum. onu hala seviyo musun dedim cevap vermedi. bazen bana bakıp gülüyo, sonra ağlıyo. ne oldu diyorum, krize girdim yine dedi. şimdi gülüyorum az sonra ağlarım dedi.

Erkekler Ne Diyor 3

• Git konuş bakarsın evlenırsiniz bile :D

0|0
    0|0
  • sende sazan gibi atılama bekle

0|0
    0|0
    • bak kız servisten inerken babam balkondan bana bakıyo dedi. koşarak gitti. sen evine git dedim, hayır beni öldürürler ben misafirlerde kalıcam dedi. ben bu şartlarda nası üstüne gidim. ne yapıcağımı bilmiyorum. onun yanında olmak istiyorum.

• okulda sürekli yanında ol

• bro sev ama yelkenlerini suya indirme aptala dönersin ben yaptım bir kere... karşılık bulursan sonuna kadar ama kendini yıpratma şimdiden

0|0
    0|0
Yükleniyor...