Bende ne problem var?

Kumral uzun saçlı koyu kahve gözlü 1,67 boylu 85-60-90 biriyim. Ayrıca profesyonele yakın gitar çalıyorum ve akademik olarak başarılıyım. Sizce bu güne kadar neden benden hoşlanan erkek çıkmamış olabilir? Bende mi problem var? Tavsiye verebilir misiniz?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• bi resmini koysan iyiydi :D kilonu bilmiyorum. Ama normal kilodaysan ya çok gevezesin ya da çok zeki. Bu ikisini de her erkek kolay kolay taşıyamaz. Bundan dolayı olabilir ;)

0|0
    0|0
    • geveze değilim aslında bayağı sessizimdir ama yeri gelince konuşurum da :) kilom 54 bu arada

• Çirkinde değilsin anlaşılan :) O zaman tek cevap " çok zekisin". Erkekler zeki kızlarla yapamaz. Kolay değildir uğraşması. Ben bitanesiyle evlendim daha yeni :) çok mutluyum. ikimizde birbirimize dengiz

Erkekler Ne Diyor 6

• ölçülerin gayet iyi (:

0|0
    0|0
  • Anlattıklarınla sitenin yarısını feth ettin zaten :) Vardır illaki dışarda kimler kimlerle görmüyomusun. Belkide seni zor buldukları için çekiniyolardır. Sende sorun olucak bişey görmüyorum.

0|0
    0|0
  • sana yaklaşmaya korkuyorlardır

0|0
    0|0
  • Hoşlanan büyük ihtimal çıkmıştırda belli etmeyen vardır..

0|0
    0|0
  • vardır ama senden utanıyordurlar sen acılsan gerek kalmaz oyle seylere

0|0
    0|0
  • tip önemli tipini görmedik ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kalçası 90 olan bırının belının 60 olduguna inanmıyorum ben baya zayıf olmama rağmen belim 60tan fazla ünlü bir manken bile söylemişti bu oranın gercek bır oran olmadıgını

0|0
    0|0
    • sırf sen dedin die gittim bir daha ölçtüm 62 ymiş mutlu musun :)

• evet :) kötü nıyetle söylemedım bende belım 60 dan fazla cıkınca şaşırmıstım cünkü zayıfım sonrada ünlü mankenden o açıklamayı görmüştüm

Yükleniyor...