Kadınlar hep maddeyemı onem verıyor.sevgının hıcmı yerı yok.veya bellı bır zaman sonra sevgi monotonlasıyormu.

kadınlar hep maddeyemı onem verıyor.sevgının hıcmı yerı yok.veya bellı bır zaman sonra sevgi monotonlasıyormu onlar icin ? Yani erkek kadını sevıyor ustune dusuyor hep yuzunun gulmesını ıstıyor mantıksal olarak hep mutlu olunmaz yuz gulmez ama erkek sevdıgı kadının hep mutlu ve ıyı olmasını ıstıyo vs vs.bu durum sevgı duyulan kadını sıkarmı bogarmı.? ve bu durum kadının baska heyecanlar yasamasına ıtermı aldatmak gıbı vs ?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• maddeye önem verseysim şuan eşimle evli olmazdım. iyiki maddeye değil de sevgiye önem vermişim.

0|0
    0|0
    • bravo sıze.madde ile kastım maddıyat degıldır.ama sizi kutlarım.güzel cevap

Kızlar Ne Diyor 4

• tabi ki hayır

o da seviyorsa, değer veriyorsa hayatındaki adama başka şey aramaz istemez

aldatma mevzusunda yapılan araştırmalar da hep aynı sonuç çıkıyor

erkek için bir sebep yok keyfi aldatabilir sadece skor merakı vs. olabilir

ama kadın bir eksiklik hissetmediği, kötü bir durum yaşamadığı sürece aldatmıyor

istisnalar tabi ki var

ama dişiler yaradılış gereği zaten duygusal canlılardır

sevdiği ve sevildiği sürece ihtiyaçları karşılandığı ilgi ve şefkat gördüğü sürece

sadıktır hayatındaki adama adar hayatını

0|0
    0|0
    • tamam belkı bılımsel olarak dogru soyluyosun.bılımselı gecelım genel olarak dogru soyluyosun.sorumda bır ornek verdim o ornege gore cevap verebılırmısın.erkek kadını sevıyor cok sevıyor her an onu dusunuyor hep gulmesını hep ıyı olmasını ıstıyor ustune dusuyor bunları ısterkende bunları gormek ıstıyor.fakat kadın sıkılıyor ıstemıyor bukadar ustune dusulmesını ılgıyı.takıp edıldıgını dusunuyor.

• her şey ayarında güzel

fazla ilgi alaka boğar bayar az ilgi de kötü hissettirir o sevgi hissedilmez istenmediğini düşünür insan

abartmadan gösterilmeli, belli edilmeli hissettirilmeli

• sıkar ve boğar ama aldatmak kadının karakteriyle alakalı.Gereksiz bir durum aldatmak. soruna gelirsek sevmek kolay değil emek ister.

0|1
    0|0
    • ben o emegı fazlasıyla yapıyorum fakat karsılık goremedım hıcbır zaman hep bır kovalamaca paronaya vs..ben bıraz fazla asırı duygusal bırıyım heralde ondandır.bıturlu terslıyemıyorum ıtemıyorum.gerek var mııtmeye kı zaten.eglenmek varken tat almak varken herseyden onemlısı sevmek varken .kadın neden ısterkıarada ıtılmek kakılmak sevgi neden sıkarkı.neyse guzel cevap.tesekkur ederım

• sevgi sıkmaz da bazen insanlar karsilayabileceginden fazla olan ilgiyi elinin tersiyle iter. bazen yalniz olmak nefes almak ister. bazrn de sizi sevmediginden itivci hgelir ya da baska seyler. burada durup da 19 yilcik hayatimla kimsenin hayatinu yorumlayamam :)

• Keske her insan ayni dusunceleri tasiyan insanla karsilasabilse beraber olabilse. Keske gozun sevdigini gonul gonlun sevdigini gozde sevebilse..

0|1
    0|0
    • bravo cok tesekkur ederım .hep keskeler var dımı arada.hep daha fazlasını ıstemek ınsanın dogasında var.ben hep sevgıyı ıstıyorum hep daha fazla sevgi .askı sevgıyı tek taraflı yasamak cok guzel ve yakıcı olmasına ragmen cokda can acıtıcı bırsey..bence ınsan sevdıgıyle beraber olmalı .sevmekten kımseye zarar gelmez

• şahsen ben pek fazla önemsemiyorum maddiyatı ama belli bir kültür seviyesi isterim

0|0
    0|0
    • maddiyat degıl madde ile kastım.kadın cok sevıldıgı zaman sıkılıp baska egılımlere neden gıder.

• çok sevilmediğim için bilemiyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• İdealist olanlarıda var..

0|0
    0|0
Yükleniyor...