Topuklu ayakabbı giysem tuhaf olur mu?

arkadaşlar, lise sondayım büyük bir şirkette staj yapıyorum çarşamba,perşembe,cuma günleri.. Çarşamba ve perşembe okul üniformasıyla ama öyle bı pantolon bı gömlek üstünede hırka kazak tarzında gidiyoruz cuma günleri sivil. yarın cuma kot pantolon,bluz hırka altına topuklu (ama çok fazla değil) 5 cm filan giysem olur mu? tuhaf kaçar mı? işten sonra konsere gidicezde özenli olmak istedim..

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bence giyme yarın geziceksiniz madem rahat birşeyler giy hareket etmen için. topukluyla konsere gitme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Stajını yakmada ne istiyosan yap.

0|0
    0|0
  • işyerindekilerin giyim tarzıyla uyumlu olmaya çalış göze batma sonuçta ögrencisin

0|0
    0|0
  • Yo tuhaf kaçmaz ama birazda işinin ne olduğu ve işteki insanların bakış açı ve kafaları ile de alakalı bir durum bu bana kalırsa

0|0
    0|0
  • Ya tabiki, bir kadın her zaman bakımlı olmalı. Sivil giyilen günlerde güzel giyin, sonuçta sen o iş yerini temsil ediyorsun, stajyer bile olsan.

0|0
    0|0
  • Bi günlük dene.tepkileri gör.ne kaybedersin

0|0
    0|0
  • giy hadi giy bu seferlık bısey demıyoruz

0|0
    0|0
  • bizim işyerinde bitane kız giyor ama hiç iyi gözle bakımıyolar söleyimmmm :):):):):):):)

0|0
    1|0
  • giyilir bence gayet

0|0
    0|0
  • çok itici oluyor bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Giy bir şey olmaz 5cm den nolcak.

0|0
    0|0
  • Giy bence bir sakıncası yok ve çok hoş olur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • giyersin ya iş yerlerinde neler giyiyorlar giy giy

0|0
    0|0
  • Giyin.Kimsenin de ne düşüneceğini umursama

0|0
    0|0
  • Yoo tuhaf kaçmaz neden kaçsın 5 cm. senin yaşında birinin giyebileceği bir topuk boyu elbette giyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Giyinebilirsin bebişkotoş.:((

1|0
    0|0
  • Giy tabii.

0|0
    0|0
  • Giy canım bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • Giy canım noluceeek :)

0|0
    0|0
    • o zaman giysin ne olacanı ne olmuycanı hep birlikte görelim :)

• giy ne olacak:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...