Evlilik hakkında genel bir soru sorunsalı ?

evlilik konusunda bir soru bu bir kadın ve erkekle ömür boyu yaşamak ve yaşantıya devam etmek peki sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz ömür boyu bir adamın ya da kadının kahrını çekmek ona güvenmek ona sadakatle yaklaşıp sabır ve tevazu içinde kalmak ne denli dayanılabilir ben dayanamam mı dersiniz yoksa o benim her şeyimdir artık benim bir yarım mı dersiniz evliliği bazı şeylerden kaçmak için mi tercih edersiniz yoksa bir amaç bir yaşantı olması için mi tercih edersiniz ne olursa olsun benim yaşantım olsun ama benim olsun mu dersiniz

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Sevdiğim birini, her sabah gözümü açtığımda yanımda görmek isterim.

Ona yemekler pişirmek, ütüsünü yapmak, onun çocugunu taşımak, onunla uyanmak.. sanırım daha güzel bir şey olamaz. Karşılıklı saygı sevgi olduğu sürece güzel olur.

Evlilik sevişmek içinde değildir bana göre..

Hayatın sonuna kadar hayat arkadaşına sahip olmaktır.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hadi evlenelim olursun işte o zaman basarsın nikahı..

0|0
    0|0
  • Doğru insanı bulduktan sonra onunla yaşlanmak istersin o kadar.

0|0
    0|0
  • Evlilik, hayata iki kişi bakmak demektir.

Bunun içini dilediğiniz kadar doldurabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Evlilikten kaçmam,evlenmek istiyorum tabi ki doğru yerde doğru kişi ile.

0|0
    0|0
  • Geçerli bir kaç sebepten ötürü evlenmek istemiyorum ..

İyiyim böyle ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayatımı tek bir kadınla geçirmek istemiyorum...Bir erkeği tek bir kadına hapsetmek insanlık suçudur:))

0|0
    0|0
    • Genç olduğun için böyle düşünüyor olabilirsin.50 yaşındayken hayat tek başına çekilebilir olmayacaktır:) Bir kadına bağlı kalmaktan neden korkuyosun ki bence sen hiç aşık olmamışsın :)

• Kendini neden şartlandırıyorsun ki ben erkeğim tek kadınla yapamam diye.Kadınlar böyle yapsa ne çirkin ithamlar da bulunur erkekler.Bence ömür boyu 1 adama ya da bir kadına bağlı kalmak.Sevdiğinadama çocuk verebilmek dünyanın en güzel duygusudur,.:)

• Senin düşüncelerine kadınlar açısından katılıyorum. Kadınlar öyle olmalı...Şartlandırmıyorum kendimi. Denedim ama yapamadım...

• Yaşayabilene huzur mutluuk yaşaya mayana zehirli bir hayattır

0|0
    0|0
  • dayanamayacağını düşünen ve iradesiz olanlar lütfen evlenmesin aile ve toplum yapısının iyice mına koydular

1|0
    0|0
Yükleniyor...