Kapat

Size aşık bir erkekten yakın arkadaşınızın hoşlanması karşısında ne yaparsınız?

geçen yıl sınıfımda benden hoşlanan bir çocuk vardı farkındaydım ama farkında değilmiş gibi davranıyordum bana bir yere gideceğim zaman hesap soruyordu derslerde gözü hep üstümdeydi ama ben onu hep tersliyordum arkadaşlarımla iyi geçinerek bana onlar vasıtasıyla yaklaşmaya çalıştı hatta bir gün arkadaşlarımla otururken yanaımıza geldi arkadışıma kafasıyla beni işaret ederek söylesene dedi arkadaşım da hayır söylemem o seni sevmez üzülürsün dedi bende şaşırdım o anda ama umursamıyo gibi davrandım çocuk bana aynı davranmaya devam etti araya yaz tatili girdi okul açıldığında ben yine onu görmezden geldim umursamadım beni görmezden geliyosun saygı duyuyorum dedi bende teşekkür ederim dedim her neyse o bana yine ilgili davrandı ama bir türlü gözlerime bakamıyo bir kızla tanıştım arkadaş olduk o kız bana o çocuktan etkilendiğini çocuğun ona baktığını ben onu önceden tanıdığım için nasıl biri olduğunu sordu ben bu olaya kızdım ama belli etmedim bir gün çocuk yine bana selam verecekken öfkeyle geçip gittim arkamdan bakakaldı birkaç gün sonra bana epey çekinerek selam verdi gülümseyerek karşılık verdim araya finaller girdi dersler başladığında beni görmezden gelmeye başladı bende aynen öyle davrandım geçenlerde kapıda burun buruna geldik bana yol verdi yine eskisi gibi ilgilenmeye başladı yüzüme direk bakamıyo baya çaba harcıyo benimle ilgilendiğini belli etmek için ama o kız arkadaşımla genelde yan yana oluyoruz açıkca söylemiyo ama üstüne alınıyo o çocuğun yaptıklarını.daha düne kadar o kızla beni yan yana görünce yerini değiştiriyordu bizi görmeyeceği bir yere oturuyordu dün karşımıza oturdu bakmaya falan çalıştı direk yüzüme bakamadığı için çekinerek bakıp durdu bana dönüktü sürekli ama bu hareketleri arkadaşım üstüne alınıyo açıkca söylemiyo ama gözü çocukta farkediyorum ne yapmam lazım bu gidişle kızla aram bozulacak

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sen neden hem kiskaniyorsun hemde yuz vermiyorsun? Amacin elinde tutmak mi?

1|0
    0|0
    • geçen yıl aklımda bir başkası vardı ama şimdi yok gelip söylesin istiyorum ama geçen yıl soğuk davrandığım için birden yüz göz olmak istemiyorum ağırdan almaya çalışıyorum o sonuçta beni bu halimle sevdi değişen bişey yok gelip söylese bunlar olmayacaktı

• bu cevap çok iyi geldi tekrar teşekkür ederim :)

• Rica ederim..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• önce can sonra canan.

1|0
    0|0
  • grup yaapın sizde

0|0
    1|1