Aykut Kocaman'ın ismi İtalyan ekip Lazio ile anılıyor, doğru olabilir mi?

Aykut Kocaman'ın ismi İtalyan ekip Lazio ile anılıyor, doğru olabilir mi?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Olabilir ve basarabilir Aykut Hoca saniyorum ki sonucta bir tarzi ve futbol felsefesi var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aykut hoca italyan taktiğine uygun sistemle oynatıyor normal olabilir teklifler ama ben lazio hocasının daha iyi olduğuna inanıyorum aykuttan

0|0
    1|1
  • Lazio'yu da batırsın bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• yalan haber

0|0
    0|0
  • gitsin denesin kendini ben başarabileceğine inanıyorum

0|0
    0|0
  • neden olmasın o lazio nun başında ki petkoviç aykut kocaman dan daha mı iyi yani ben galatasaraylıyım ama hiç farketmez inş aykut gider türk antrenörler gider ve çok başırılı olurlar aykut petkoviçten 10 kat daha iii

0|0
    0|0
  • Avrupada yarı final oynayıp finali şanssızlık yüzünden kaybeden bir hocanın ismi her takımla anılabilir. Ayrıca şuanki ezici lider fenerbahçenin kadrosuda ona ait bence fenerbahçeye sportif direktör olup ersun hocaya oyuncu bulmalı

0|0
    0|1
  • Lazionunda başını yakmasın

0|0
    0|0
  • tam aykutun takımı olur bence ben gsliyim ama aykutun oynatıgı futbol keyif vermiyordu ama defansıf açıdan çok iyiydi bence italya onun için çok iyi olur

0|0
    0|0
  • fenerbahçe ile yarı final oynayıp adını avrupa'ya duyurdu ama overrated hoca kesinlikle. lazio'dan teklif gelmiş olabilir inanırım ama başarılı olamaz.

0|0
    0|0
  • neden olmasin olabilir

0|0
    0|0
  • doğruysa ne yapacan arayıp tebrik mi edecen ?

0|0
    0|0
  • lazio da bir garip

samsunspor'dan gıden adamı alabılıosa

fener'den gideni niye almasın ('.')

0|0
    0|0
  • olabilir tabi sistemi İtalyanlara uygun olabilir

0|0
    0|0
  • O kadar italyan hoca arasından nasıl bir yoklukmuş acaba merak ettim.

0|0
    1|0
Yükleniyor...