Olmuyorsa zorlamalı mı sizce?

2 yıl bitti ama hep zorladık sanki çok zor şeyler yaşadık ama vazgeçemedik beni en çok yoransa onun istisnasız her kavgada bitti demesi sonra geri dönmesiydi dün yine aynı şeyi yaptı gayet iyiyken ben ona sinirlendim ve laf soktum o da yine bitsin dedi çektim geldim eve akşam mesaj attı sen salaksın sen kadir kıymet bilmezsin diye aradım kavga edip kapattık ben artık çok yoruldum dayanamıyorum yeter bıktım dedim bugün sabah ondan uzağa geçtim oturdum çıkışta yanıma geldi konuşcaz diye konuştuk madem hazırsın bitirmeye bitsin dedi çekti gitti sonra hemen sınıfa gel dedi çıktım sınıfa ders başladı derste yemek yiyelim beraber güzelce oturalım barışalım dedi ama çıkışta yemekte yine sen şöylesin böylesin ya kendine gel ya da bitsin dedi çekti gitti napıcağımı şaşırdım sizce napmalıyım ayrılmalı mıyım?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Dalaga geçer gibi bir sorbakayım kendindemisin diye

0|0
    0|0
    • anlayamadım

• mutlu olmak mutlu etmek istiyorum nasıl yaparım bunu eskiye döner mi

• eskiye dönermi çok zor ama şansını bir dene huyuna git bigün bakim sana nasıl yaklacak aynıysa Hiç zorlama

Erkekler Ne Diyor 1

• link << olmuyorsa böyle de zorlama olmamış bu

0|0
    1|0
    • onu çok seviyorum ama artık ona inanmıyorum haklısın ben ne kadar tutmak istesem de öyle dıştan sadece yapmacık

Kızlar Ne Diyor 1

• hiç zorlamanın alemi yok canım yazık 2 yıl bosa gecmiş ne kadar seversen sev senden degerli değil kimse üzüyorsa seni bırak cocuk oyuncagı değil bu her seferinde bitsin demek nedir ya tamam illaki sorunlar olur ama bitsin denilir mi her seferinde yapma kendine bunu baska seylere yönel sevgilin seni sevse seni değiştirmeye calısmaz yani sana böylesin söylesin demesi cok sacma hayat kısa degmez üzülmeye

0|0
    0|0
Yükleniyor...