Kevin Kampl Fenerbahçe'ye yararlı olur mu?

kevin kampl "Birçok kulübün benimle ilgileniyor olması, hoşuma gitmiyor desem yalan olur. Özellikle de Fenerbahçe gibi büyük kulüplerin benimle ilgilenmesi hoşuma gidiyor " demiş fenerbahçe ara transferde kevin kamplı alsa yararlı olur mu ?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Şu an için bence gereksiz. Zaten kadromuz ligin en kaliteli kadrosu. Açık ara üst üste 3 sezon şampiyon olacak kadromuz var. Bence transfer avrupaya gideceğimiz zaman yapılmalı

2|0
    0|1
    • yok be renktaş bence ara transferde 1 transfer şart evet muhteşem kadromuz var hepsi birbirlerine uyumlu allah nazarlardan saklasın bizim yönetim bence bir transfer yapar yoboyu gönderirlerse eğer kampl fenerbahçe igilendiğini açıkladı gelirse nasıl olur nasıl futbolcu hangi mevkide oynuyor bilmiyorum herkez met ediyormuş o yüzden sordum

Erkekler Ne Diyor 7

• Fenerde 20-25 tane oyuncu var ama bir tane Sneijder ve Drogba gibi kalitesinde bir dünya yıldızı yok artık Fenerde biraz dünya yıldızlarına yönelmeli tabi Dünya yıldızı bir oyuncuda Fenere gelirmi orası düşündürücü

1|0
    2|2
    • biz sizin gibi dünya yıldızı meraklısı değiliz biz zamanında anelkalar van hooijdonklar süper star roberto carloslar aldık zaten dünya yıldızı değil yararlı futbolcu istiyoruz zamanında çok geldi yine gelir :D

• ortada şike diye bişey yok yargıtay daha son sözü söylemedi ayrıca ben burada kampl fenerbahçeye gelirse yararlı olur mu diyorum sen provokatiflik yapıp şike olayların bahsediyorsun bu nasıl bir fenerbahçe kompleksidir bu nasıl bir fenerbahçe düşmanlığıdır

bunu unutma fenerbahçe yıldız alma meraklısı değil geçmişte aldığı gibi yine alır

• Aşağıda ligin en iui kadrosu bizde diyorsunuzda bende düzeltme yapıyorum verdiğim cevaplar sana yeterli

• gizli sorup gizliye kapatan hatun 2 iş başında :) bence gereksiz transfer

0|0
    0|0
  • adam fenerbahçe maçlarında çok iyi oynadı inşallah gelmez :)

0|0
    0|0
  • saçlarınımı transfer edeceklermiş adamımı :D

0|0
    0|0
    • saçlarından bizene adamın futbolu bizim için önemli

• saçları futbolundan daha dikkat çekicide o yüzden sordum

• evet çok enteresan saçı var :D herkez iyi diyor bilemedim

• fenerbahçeye gelecekse asist özelliği yüksek olan bir orta saha gelmeli ileriyi beslesin Kasımpaşa da ki Oscar bence alınabilir

0|0
    0|0
  • gslyim hayirlisi olsun bakalim

0|0
    0|0
  • avrupaya gidemiyoruz ligdede şampiyonuz boşuna transfere gerek yok

0|0
    0|0
    • yargıtay allahın izniyle onamazsa uefa cezayı düşürme ihtimali varmış fenerbahçe ilgileniyor kendi ağzıyla söyledi

Kızlar Ne Diyor 2

• Gerçekten gereksiz vazgeçebileceğiniz bir yabancı oyuncunuz yok bence Kadlec ve Yobo dışında

0|0
    0|0
  • olur olmaz bilemeyiz uyum süreci önemli cınım

0|0
    0|0
Yükleniyor...