Hayatınızda kaç kere dibe vurup sonra tekrar ayağa kalktınız ?

Hayatınızda kaç kere dibe vurup sonra tekrar ayağa kalktınız ?

bu da şarkınız olsun

link

0|0
17|18

En İyi Kız Görüşü

• çok.. ama her seferinde savaşmasınıda bildim. dibe vurmuş olabilirdim ama bu değildi ki bir daha yükselemicem, düzeltemicem.. dibe vurduğum gibi çıktımda.. o yüzden dibe vuruş benim için son değildir olmaz, olamaz..

link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• hiç dibe vurmamışım ben şimdi düşündüm de

0|1
    0|0
  • Vursamda her zaman çıkmayı başardım o dipten .

0|1
    0|0
  • Ben gördüklerim ve yaşadıklarım karşısında sadece sarsılıyorum ama çok şükür ki yıkılmıyorum,beni ölüm acısının dışında başka hiç bir şey yıkamaz .

0|1
    0|0
  • Dibe vurmadım hayatta mutlu oluncak şeyler mutlaka var bunları görmek lazım

0|1
    0|0
  • Bir kere . Hala acıyı çekiyorum ama en iyi şekilde ayakta kalıp iyi bir kariyerim olması için yaşıyorum .

0|1
    0|0
  • İki kere ilkinde baba annemi kaybetmiştim ikinciside çok yalnız hissetmiştim çok kısa önce şuan iyiyim Allahıma bincelerce kez şükür.

1|1
    0|0
  • bi kere öyle bir dibe vurdumki tamam dedim bitti bu hayat dedim ama onun için yaşamak zorundaydım.. hayatta hala tek başımayım hala yaşıyorum ve sanmıyorum ki biri daha benim kadar şiddetli dibe vurdu...

0|1
    0|0
  • sevgilimin beni boynuzladığını öğrenince dibe vurmuştum.

0|1
    0|0
  • bir kere

0|1
    0|0
  • 1 kere hissettim uzun zaman aldı kendime gelmem ama toparlandım çok şükür

0|1
    0|0
  • 2 defa ve ikisinde de dimdik ayakta durmayı becerdim elhamdülillah

0|1
    0|0
  • çook :)) annem ve dostum hep yanımda oldu..

0|1
    0|0
  • Dipteyim

Sondayım

0|1
    0|0
  • hep dibteyim sanırım ben :(

0|1
    0|0
  • Dostlarım sağolsun :)

0|1
    0|0
  • dibe kadar vurdum

sonra baktım o dibinde dibi var

inmeye devam.

gittiği yere kadar gittik.

sonra toparlandık şükür.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Birçok kez dibe vurdum hepsindede tek başıma ayağa kalkmayı başardım.Her inişin bir çıkışı olduğuna inanıyorum.

1|1
    0|0
  • 99 depreminde ailemi kaybettim 11 yaşındaydım ve o günden beri yalnızım..Ne tutan oldu elimden nede tavsiye veren 10 sene boyunca yaz tatilleri de olmak üzere her gün çalıştım bir noktaya gelmek hayatı insanları öğrenmek için. Nemi oldu kimseye muhtaç değilim maddi manevi kişilik olarak herşeyin üstesinden gelebilirim :) Güzel bir hayata sahibim..

0|1
    0|0
  • Bi olay yüzünden bir kaç kere olabilir. Onun dışında hatırlamıyorum. Herşey kendi elimizde aslında. Ben bunu bahsettiğim olaydan sonra öğrenebildim. Öğrendiğimde titreyip kendime döndüm ve daha sonrasında dibe vurduğum bir olay hatırlamıyorum. Umarım olmaz da zaten.

0|1
    0|0
  • 16 yaşındaydım abi :

Lise 1 i okumuştum 2 ye geçmiştim sayısal bölümü babamın yanında 3 ayda çalışıyordum.

Babamın batacağımızı söyleyip beynimden vurulduğum andı okulu bırakıp dibten tutunarak o o demir halattan tutundum dibten tırmandım tırmandım gökyüzüne çıktım abi çıktım.

0|1
    0|0
  • Hrlep dipteyim de belli etmem

0|1
    0|0
  • 2 hoca daha sonra işlemıyor.

0|1
    0|0
  • tıcaret anlamında 2 kez ama sukurler olsun gunumuze

0|1
    0|0
  • bize hep iki seçenek sundular.. arkamda melek, önümde şeytan, aşağıda alevler ikisi de aynı soruyu sorup duruyor.. Kimsin sen, kimin tarafındasın..?

Aşk mı intikammı, mahkummu cellatmı...hep ikisinden birini seçmem istendi.. ben 3. şıkkı seçtim O da '' ateşe atlamak..''

0|0
    0|0
  • bu aralar dibi yaşıyorum sanki

0|1
    0|0
  • 2 kere ikincisinde tekrar ayağa kalkmaya çalışıyorum

0|1
    0|0
  • saymak ile bitmez ama yinede ayaktayım ve çok iyi bir kariyerim var

0|1
    0|0
  • Sadece 1 kere vurdum ve hala dipteyim.

0|1
    0|0
  • ooooooooo oooo ooooo hangısını sayammm

0|1
    0|0
  • 1 kere oda yettı kısa falan degıl nan cevap :)

0|1
    0|0
  • 2 kere

cayırt

0|0
    0|1
  • suan dipteyim tekrar kalkmayı beklyorum kalkınca yazarım.

0|1
    0|0
  • arkadaş ne var şu dipte herkes çıkmak için uğraşıyor.gelin az takılak dipte olmak iyidir candır

0|1
    0|0
  • şu an dipteyim çıkacağım az kaldı

0|1
    0|0
Yükleniyor...