Arkadaşlarr bir bakar msıınız lütfeenn :)

Sevgilime evlenme teklifi etmek istiyorum erkekler siz sevgilinize yıl dönümümü yoksa doğum günün de mi teklif ederdiniz kızlar siz ne zaman edilmesini isterdiniz ? :) yıl dönümümüz haziran doğum günü temmuz yaklaşık 40 gün fark var arada.. Bide teklif için önerileriniz var mııı ?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben doğum günümde olsun isterdim . ne güzel ikisi bir arada

0|0
    0|0
    • pekiii teşekkürler önerin mıı peki nasıl bir evlenme teklifi bir evlenme teklifi beklerdin mesela :)

• hmm bak 2. güzelmişş aslında teşekkür ederimm :)

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 5

• teklifi asla ona belli etme ama bunun üstündede durma en sewdiği rengi öğren ve ona o renkte bir çiçek al buluşmak istme onla giiit al kızı bir restoranta götür hoş ve güzel iltifatlar et sonrada gözlerii kapatmasını iste onun parmağına yüzüğü tak bundan böyle benimsinde :)) duygulandım şimdi bnce çok hoş olur :D

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim peki hangi günde yapıyım doğum günümü yoksa yıldönümümü :D

• Doğum günü tabiki :))

• teşekkür ederimmm :))

• Yıldönümü benim adima daha anlamli olur.dogum günümde benim dogusum, yildonumumuzde ise bizim dogusumuz kutlaniyor..

0|0
    0|0
    • hmm peki önerin var mı nasıl bişey yapabilirm mesela :)

• sevgili günü yaklaşıyor neden olmasın.dans ederken kulağına söyle illa yüzüğü gözüne sokmana gerek yok bence:)

0|0
    0|0
    • evet sevgililer günü de yaklaşıyo ama ben ikisnden biri daha iyi olur diye düşündüm haziran da yıl dönümümüz var ama 1 ay sonra doğum günü onda kararsız kaldım

• doğum gününde yap ama o günü tamamen farklı kılsın. uçuk düşün biraz, farklı düşün. sıradan şeyler olmamalı bence..

0|0
    0|0
    • mesela nasıl bişey yapabilirim bende farklı çok değişilk bir şeyler yapmak istiyorum

• dogum gununde yap ama ustunde biraz dusun bir yemek bir yuzukle olmaz :)

0|0
    0|0
    • meesela nasıl bişey düşüniyim :)

• film seyretmeni tavsiye ederim kendin bulman biraz zor cunki :D

• hadi yaa :) senin bana önerebilceğin bişey yok mu ?

Erkekler Ne Diyor 2

• Doğum günü daha iyi gibi olur hocam iki mutluluk birden olur ama teklifi nasıl edeceğine bağlı

0|0
    0|0
    • önerin var mı mesela kardeş bunun için ?

• ağutosta teklif etsene her ay bir kutlama yaparsınız

0|0
    0|0
    • yok ben ikisinden birini düşünüyorum

Yükleniyor...