Hiç bir işe girip 1 gün çalışıp; "ben yapamam" deyip çıktığımız oldu mu?

ben 1 günlüğüne denemek için kendimi 1 işe girdim paso hammalık yapıyorsun hemde 13 saat ücreti 20 tl sıçarım böyle işe diyip çıktımm sizin başınıza hiç geldimii böyle bir olay

• Geldi bu ülkede ne doğru zaten
    100% (1)0% (0)100% (1)Oy Ver
  • Yok gelmedi beğenmezsen 1 hafta 1 ay dururum tam maaş alıp çıkarım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Pek olmadı be hacı ben işi seçip yapabilirimiyim diye bakarım öyle hemen girmemm
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle sömürücü bir piyasa yok zaten türkiyeye özel çinlilerin bile çalışma olanakları daha iyidir.. Okumuş insanlara bile 800 lira maaş teklif ediyorlar haftada 6 gün 9.5 saat birde mülakata gidiyorsun ayrıcaa 6 ayda çalışmak zorundasın evet yanlış değil bu kurum teknosa..

0|0
    0|0
    • bu ülkenin allah belasını versin

• Genel müdürler yaysın biryerlerini alttaki köpekleri sanki deli gibi çalışsınlar baştaki alır 15 bin lira alttaki alır bin lira

• kapitalist sistem kahrolsunn

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet sadece bırgun calıstım cıktım:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• pes etmek kanımda yok. Ama kölelik de yok. Girmeden işi güzelce araştrırım herzaman.

0|0
    0|0
  • gelmedi

0|0
    0|0
  • gene anlamda sebaat mantıgı bendede gelişmemiş ama hayır bir gunlukte olsa calısmamıslıgım yok

0|0
    0|0
  • İşe girmeden önce her şeyi konuşacaksın. Kullanacakları köleler arıyorlar çalışılmaz öyle yerlerde. Eğer mesleğin yoksa bir meslek edin ve o alanda ilerle böylece düzgün maaşlar alırsın. Meslek olmaz ise orada burada üç kuruşa süründürürler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...