Bir kadının aldatıp aldatmadığını bır erkek anlarmı?

bayanlar bir kadının aldattıp aldatmadığını bir erkek tarafında anlaşılırmı farkedilirmi sizce?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• kadın istemedikten sonra anlayamazsın ya da direkt takip edip yakalaman lazım :)

0|1
    0|0
    • kımle aldıatr kadın

• hayır o da işe yaramaz. en iyisi güvenmediğin biriyle birlikte olmaman. böyle şüphe edip ilişki yaşanmaz. zaten şüphe ediyorsan aranızda sorun var demektir, zorlamaya gerek yok.

• bır yerde okumuştun kadını cinsel organı kokladıgın zman menı kokusunu alabıluyrsun yatıp yatmadıgı orataya çıkyu

Kızlar Ne Diyor 6

• tecrübeli olan insan anlar biraz zeki ve temkinli davranan ama güvensiz değil

0|0
    0|0
  • sana eskisinden soğuk davranıyosa, telefonunu face şifresini gizili tutuyosa , sana bakışları eskisi gibi sıcak değilse ,vs vs vs

0|0
    0|0
  • Anlar bence eskısı gıbı sıcak davranmaz kı

0|0
    0|0
  • zor gibii bence

0|0
    0|0
    • genelde nasılaldatınır kadın sence

• anlayamaz malesef ancak yakalarsa, mesajını, chatini ve ilersi vsyi..

0|0
    0|0
    • kadın en çok kımle aldıtr erkegını

• ne anlatın sen ?

• aldatıldıysan diyorum..bitmiş o iş

• nasil anlayacak?

0|0
    0|0
    • bunu anlamsın sence munmkun degılımı

• Kadinlar seytandir :))

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben anlarim yani. guvenligim zaten. ikilemde bile kalsam tespitini yaparim. ihanetten kimse kacamaz...

0|0
    0|0
  • davranışları ele verir. eğer biraz dikkatliysen şüphelenirsin.

0|0
    0|0
  • ben 3 kere yakaladım farklı kişilerde. Kim ne derse desin şu anki birlikteliklerin %85 inde aldatma var gerek fiziksel gerek ruhani. Uyanık olanlar bunu yakalar olmayanlar yok ya hayatta yapmaz diye kendini avutur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...