Poposunu dişledim elini gümüşledim sevdiğimin ismini gömleğime işledim <3

Günaydın spor yaparken iç çamaşırı poposunun arasına kaçan kızlar ve kaslı kalçaları olan erkeklere imrenen gözlerle bakan sönük ve yağlı popolu erkekler <3 Çok makatsal bir giriş oldu <3 Yahuu dün akşam metrobüste eve geliyorum amcanın biri arkamda böyle resmen kaslı kalçalarıma yaslıyor gibi. Hıuulan yaşlı başlı adam yani dayanmış bana kitledi kitliycek..Dedim dayı noluyoğ yııaağ, sikinny pantolon uzun saç küpeli falan gördün himine mi sandın la bizi fırsattan istifade bizi mi götüreceeeğn ? Neyse tepkimi belli eder gibi arkamı döndüm zaten metrobüste iğne atacak yer yok adamla bu sefer yüz yüze geldik sıcak nefesini dudaklarımda hissettim suratıma aynen şöyle bakıyordu link çok tedirgin oldum ulan dövsem şimdi metrobüsün alayı bana girişecek bişey de söyleyemiyorum eve gelmeden ayvansaray durağında indim.

İlk defa 60 yaş üstü hemcinsim tarafından alenen taciz edildim :'(

Hiç kimseye güvenmeyin. Abi fırsatını bulsalar adamı ayakta yani siz siz olun dikkat edin..

Böyle bir durumda siz olsanız ne yapardınız ?

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• ''bu sefer yüz yüze geldik sıcak nefesini dudaklarımda hissettim'' burada sende bir etkilenme olmuş galiba sjdfs

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 7

• valla hacım geçen metrodan inerken ulan arkamda bir el hissettim. O insanın hayatının film şeridi gibi gözünün önünden geçtiği anda. Önce mantıklı düşündüm yok dedim yahu belki birinin çantası falan çarpmıştır. Ama yok bildiğin avuçladı uleeen ter dökülüverdi benden. napcam diye düşünürken ani bir hareketle arkamı döndüm. Neyse ki arkamda 5-6 kadın var ohh dedim :D hangisi seçemedim ama şükür hepsi kadın dı :D

2|2
    0|0
    • hahahahahahahahaha AS:D AS:D:SA:D Verilmiş Sadakan Varmış Hacı Abi (:

• sorma valla soğuk terler döktüm o kısacık anda :D

• :D :D :D :D :D Bazen Bana da Oluyor Ama Genel de Bana Çanta Felan Değiyor :D :D

• Gülsem Mi Ağlasam Mı Bilemedim Önce Güldüm Sonra Durdum Sonra Tekrar Güldüm :D

Sonra Geçmiş Olsun Demem Gerektiğini Düşündüm :D

0|1
    0|0
  • gecmiş olsun bro

0|1
    0|0
  • Birkaç defa başıma geldi. Ama bana denk gelenler pembe pantolon giyen tiplerdi... Roller farklı biraz..

Bi keresinde de iki liseli küçük kız dibimde güneş gözlüğü takmış aralarında ıngilizce olarak yakışıklı biri ve gözlerinden bahsediyorlardı... Büyüyünce bu kadar masum kalmıyorlar... :-)

0|0
    0|0
  • Kadınlar da yapıyor değmeye çalışanlar falan, yok arkası dönükse kendini ittirmeler. Otobüsler de olmasa ne yapacaklar acaba.

1|1
    0|0
  • Beterin beteri vardır link

0|0
    0|0
  • kafa göz dalarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...