Sevilizle ilişkinizin kaçıncı yılındasınız?

arkadaslar sevgılınızle lıskınız baslayalı ne kadar zaman oldu uzun yılları devırenler nasıl basardınız bunu solermısınız lutfen genelllıkle ben basaramıyorum da cevaplarınızı bekliyorum

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• 5 Yıldır Beraberiz Son 1,5 Aydırda Evliyiz.Şimdi Sana Sevgi Saygı Anlayış Nutukları Atmıycam Fakat Gerçekten Saygı Önemli Şimdiki Kızlarda Erkeklerinde Birbirlerinden Farkı Yok Küfür Açısından Vb. Öncelikle Saygıyı Yitirmiceksin Kavgalar Olacak Kırgınlıklar olacak ama unutmayacaksınki Kıran o Bile Olsa Kırgınlıgınıda en iyi o sarar. Empati Kurmayı başaracaksın farklı pencerelerden bakacaksın olaylara. Ağzında Sakız gibi olmayacak bitti lafı. He bu kadar laf boş zaten seviyorsan ve gerçekten mutluysan onunla gerisi geliyor..

0|1
    1|0
    • tebrik ederim cok guzel yazmıssınnız yazdıklerınız hepsıne katılıyorum bakalım bızede allah böyle ask nasip eder bır omur boyu mutluluklar dılerım :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Sevgilimizle ilişkimizin sıfırıncı günü sıfırıncı ayı ve sıdırıncı yılındayız çok mutluyuz..

0|0
    0|0
  • 3yıl oldu adam bana katlanıyo baskası ckmez :)

0|0
    0|0
    • onada sormak lazım bır nasıl katlanıo dıe :D

• hımmm fazla abartmamak kosuluyla kıskanclıkıyıdır ya erkekler bellı etmezler ama kıskanıldıgını bılmem hoslarınıa gıder al benden sana tavsıye fazla abartmıcan ama :D

• Sevgilini yoruyorsun. Dikkatli olmalısın..

• En uzun ilişkim 1 yıl bir kaç sürmüştü ..

Nasıl başardım bu kadar dayanmayı bilmiyorum ..

0|0
    0|0
  • 3 ay oldu :)

0|0
    0|0
  • 5 ay oldu...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bayağı oldu.önce onu önemseyeceksin,hergün ama hergün bakım yapacaksın,sıcak sudan soğuk suya sokmayacaksın.tırnaklarınıda keseceksin ki güzel gözüksün.el kremi var arkonun,oda uzun yıllar besleyip daha genç gösterir unutma tavsiyelerimi.

0|0
    0|0
  • Sıfırıncı yılındayız sevgilim yok çünkü :D

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok.

0|0
    0|0
  • 4 bitti 5 e girmek üzereyiz. Yıl

0|0
    0|0
Yükleniyor...