Arkadaşar askerde dayak halen varmı

eskiden çok dayak varmış şimdi yok diyolar doğrumu

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• Askerde dayak yoktur olsada ben yemem kendimi tutamam diyen adam BOŞ konuşuyor kardeşim. Milleti bilmemde ben Askerliğüimi 1. Komando Tugayı Emrinde Siirt Şırnak Hakkari Irak İran sınır boyunda ve ötesinde GEZİCİ Komadno birliğinde Mk.Tüfek. Niş. olarak yaptım (bunları bulunduğumuz durumu iyi kavra diye yazıyorum) buna rağmen bizde dayak küfür hakaret vardı ama Ordu içinde en disiplinli askerler yine Komando Birlikleridir.

Askerde ister piyade ister komando ister topçı isyter tankçı ol SALAK OLURSAN APTAL APTAL bön bön bakarsan dayakta yersin hakarette

Komandoyuz Güçlüyüz Cesuruz Hazırız.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• disiplini sağlamak için gerekebilir sonuçta cahil insanlarda var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• askerde dayak yoktur ve hiç bir zaman olmadı sadece işi öğretmek ve ders vermek için birazcık göz korkutma vardır

0|0
    0|0
  • Biz operasyona çıkardık bu mevsimlerde (kış) Hakkarinin bilmem hangi soktuğumun dağındayız askerin biri yolda yürümez ! ğlar sızlar acıkır uykusu gelir donuna sıçar gelde dövme*.

Ben çavuştum o adam yürümezse çantasını silahını kime verecektim ? Hangi askere diyecektim al şu çanatyı taşı diye o yüzden dayak vardır ve böylesine çokta iyidir.

Askerlik Kanunun 1. maddesi Eğitim şart Ayar esas !

0|0
    0|0
    • aynen katılıyorum herkese anladığı dilden konuşmak lazım bende subaylığı düşünüyorum inşallah olurum.

• katılıyorum

• dayak eskıdende yoktu şimdide yok tokat yemeği dayak sananlar yüzünden byle oldu

0|1
    0|0
  • Hayır yok ama askerlik çok fena ...

0|0
    0|0
  • var arkadaşım, yok diyen yalan söyler

0|0
    0|0
  • Ben gittiğimde dayak falan yoktu.2006 yılında askerdim.Ceza vardı.Askerliğini uzatıyorlardı.

0|0
    0|0
  • Umarım yoktur, 23-24 yaşında kimse bana tokat vuramaz.Tutamam kendimi..

0|0
    0|0
  • dayak yemekten korkma dayak cennetten çıkma askerde dayak yemek için illa suçun kabahatın olması gerekmez bir kişi yüzünden bir bölük asker ceza alır sopa yer asker ocağı orası yaşanır ve biter ama adama çok şey katar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...