Kapat

Yanlış okumalardan kaynaklanan yanlış anlamalar.

İnsanlık hali bazen dalgın oluyorsunuz,yorgun oluyorsunuz,o an başka birşeye odanlanmış oluyorsunuz.İşte tam bu anda bir mesaj geliyor ve yanlış okuyorsunuz var mı böyle bir anınız ?

İlk ben başlayayım.

Bir keresinde gecenin üçünde bir mesaj geldi "Seviyorum var mı ötesi " yazıyor.Ben okuyorum "Seviyorum mor ve ötesi"

Birde okuma değil de yanlış duyma olayı var.Üniversite 1.sınıftayken çok sıkıcı bir dersten çıktık herkesin uyku gözünden akıyor.Tam ders bitti direk dışarı attık kendimizi bir tane sakallı (büyük ihtimalle erasmusla gelmiş) yabancı bir afrikalı arkadaş yanaştı direk

"excuse me" dedi,Arkadaşımın cevabı "Aleyküm selam" olmuştu. :D :D

Sizin var mı böyle yanlış anladığınız/okuduğunuz anınız ?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• :)))))) vallahi burada soru başlıklarını okurken bazen karıştırıyorum.

Demin biri rus sevgili diye soru sormuş bende rus filmi gibi anladım ulen diyorum rusların hangi filmi var :((

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• küstü at o gergedana

bir çıkarı var ki meydanda

gel de uyma şeytana

öp öp öp öp doyamadım

diye dinledim şarkıyı aylarca. ne saçma, ne anlamsız sözler derken bir arkadaş yanımda mırıldanınca mevzuya uyandım :)))

1|0
    0|0
  • sezen aksunun ada vapuru yandan çarklı sözlerinin geçtiği bir şarkısı vardı onu adam vapura yandan çarptı diye algılamışlığım vardı bir zamanlar.

0|0
    0|0
  • bir keresinde annem 'kaburga sofrası' olan lokantanın ismini 'gargamel sofrası' olarak okumuştu :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...