Neden beni sevmiyor?

biz onunla ağustosta buluştuk. ilk buluşmamaızdı. 11 saat boyunca yanyanaydık ve birbirimize sevgili gibi davrandık. ne biliyim el ele tutuştuk sarıldık bana şiir okudu şarkı söyledi sinemaya gittik. günün sonunda bana çok olumsuz davrandı. sonra ben günlerce ağladım. ama yine de belli etmek istemedim ona onun beni sevmesini bekledim. bana sigara içmeyen bir kıza aşık olursam sigarayı bırakıcam demişti buluştuğumuz o günde. o günün üstünden bir ya da iki hafta geçtikten sonra bana sigarayı bırakmak için 171i aradığını uzun uzun anlattı. tabi benim içimde bir ümit filizlendi. sonra üç beş gün geçti aradan bana başkasına aşık olduğunu söyledi. sonra da onunla sevgili oldular. şimdi ayrıldılar. ve beni hala sevmiyor. neden beni sevmedi ve sevmiyor? ben çok üzülüyorum her gün onu o günü düşünüp ağlıyorum...

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• zaten tanıştıgın ilk gün kendini belli etmiş sana sarılmış ne biliyim o gününü geçirmiş seni sevse ilk önce seni tanımaya çalışır sonra sana teklif ederdi üzülüyorum kızların onuruyla neden böle oynuyolar :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yaptıklarınız normal arkadaşların da yaptığı aktiviteler.abartıp ağlamanın lüzumu yok,akışına bırakırsın.olduğu kadar olmadı kader de geç(kadere inanmam ama sana gidecek bir söz şu an)

0|0
    0|0
  • seni sevmeyeni sen niye seviyorsun hak eden birine ver sevgini kendinide üzme boş yere

0|0
    0|0
  • Boşuna ağlıyorsun... Azcık gururun olsa bunu yapmazdın... Seni bayağı gören biri için değmez !

0|0
    0|0
    • bayağı derken?

• Seni sevmeyeni,sana değer vermeyeni seversen bayağı bir duruma düşersin...

Kızlar Ne Diyor 3

• Üzülme. Zorla olmuyo işte bu işler. Ona verdiğin değeri hakeden birine ver bence.

0|0
    0|0
  • sevseydi bunları yasamazdın salla

0|0
    0|0
  • senden hoşlanmamış. buna sitem etmek yerine hayatını yaşa. üzülmeye değmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...