Fenerbahçe moussa sow u satmalı mı?

sow çok iyi bir santrafor ancak büyük meblalar konuşuluyor.. 20 milyon euro gibi. birde sow+10 milyon euroya hulk takası var gündemde sizce ne yapılmalı ?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sow fenerbahçede futbolu bırakmak istediğini istanbula yerleşeceğini müslüman bir ülkede dinini rahat yaşayabildiğini ve fenerbahçenin efsaneleri arasına girmek istediğini söyledi. Ayrıca fenerbahçe uefa ile görüşmelere başlayacak önümüzdeki sezon avrupaya gidebilirse sow bize lazım olacak

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• zenitte kerizdi zaten hulku verecek

0|0
    1|1
  • Sow'u bırakmaya niyetlilerse alsınlar Hulk'u ama bence böyle bir şey söz konusu değil Zenit adamı 30 milyon dolara aldı ne kadara satacaklar sanki Fener yapamaz bu tranferi

0|0
    0|0
  • bu ülkede burak yılmaz gibi biri 20 milyon ediyorsa sow 30 dan aşağı etmez kesinlikle satılmamalı

1|0
    0|0
  • Hayır satılmasın ama sow istiyorsa gitmeyi yapacak bir sey yok avrupada oynamayı da istiyordur tabi:/

1|0
    0|0
  • Hulk mu asdfgj

Sow Fener de kalmalı .

0|0
    1|0
  • sow gitmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bir Galatasaray lı olarak satılmaması gerektiğini düşünüyorum.Adam lige tamamen adapte olmuş, gollerini atıyor sırf iyi para veriyorlar diye satsanız ne olacak?Yeni alacağınız kişi dünya yıldızı olsa bile (hulk gibi) adapte sorunu olacak ayrıca takımla uyum bile sağlayamayablir...

0|0
    0|0
  • hulk harbi harbi topçu kaleyi görmesi yeterli gol atması için ama sow da çok iyi ben Gs li olarak sowun febede kalmasını isterim hulktansa

0|0
    0|0
  • hulk sow kadar katkı veremez.

0|0
    0|0
  • Satmamalı bence.

0|0
    0|0
  • hulk, zenit'le şampiyonlar liginde yoluna devam ediyor, parasını da fazlasıyla alıyor. fenerbahçe'ye neden gelsin belasını mı arıyor adam? bir diğeri zenit, hulk'a 55 milyon euro verip aldı sow+10'a satmaları komik olur. zaten türk basınının klasik balon haberlerinden biri gibi geldi bana..

0|0
    1|0
  • Sow gibi adamları zor buluyoruz burağa 20 milyon diyorlar Sow bedava ozaman 30 40 vermeliler buarada hulktan nefret ediyorum topçu bile değil zaten o kadar takım varken zenite gitmezdi

0|0
    0|0
  • Hulk o kadar ucuza gelmez ama olursa da kaçırılmaz bir transfer

0|0
    0|0
  • Sow gibi bir adam satılır mı olmaz öyle şey

0|0
    0|0
  • Sow 20 mılyon Euro etmez bence en fazla 10 mılyon Euro eder

0|0
    1|0
  • sowu değilde kadleci satsın stoch geri gelsin

0|0
    0|0
    • kadlek giderse caner yedeksiz kalıyor.. ama stoch yerine emre var, meyreleş var, baroni var, selçuk var, caner var... var yani... şuan bizim yumuşak karnımız gökhan gönül.. takımda eksik olduğunda bir kişi bir süre yeri doluyor ama tam olarak yedeği yok...

• abisi arada şu kadlecide çıkarsın oyuna adam mapus hayatı yaşıyo resmen oyuncak süs gibi dursun diye almadık biz bu adamları paralara yazık olmasın bari

• Takımda satılacak son kişi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...