Neden kadınların bir günü, diğer gününü tutmaz? Şöyle ki;

Bir gün bakıyorsun, adeta sevgi kelebeği, ertesi gün beş karış surat,

sanki dünkü bir başkasıymış gibi...

Kadının bir günü, erkeğin bir ömrüne mi eşit? :D

Nedir bizim bu ''hormonlar''dan çektiğimiz?

Bu nasıl bir fizyoloji?

Bu ''haller'', nasıl ''haller''? :D

KS'nin kızları, buyrun buradan yakın... :)

Gizli, sen ağrı kesici iç, nutella yiyip sakinleş, bir de senle uğraşmayalım... :D

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Bugün neden KS erkekleri kadınlara isyan bayrağını çekti acaba ? :)

Ekstra yaşanmışlıklarıyla ilgili sorunu olmadığı sürece ; Kafasında soru işaretleri olan,istediği verilmeyen,kendini güvensiz hisseden kadının davranışlarıdır bunlar...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• eskiden kendimi bu kadar iyi tanımıyordum ama şimdi farkettiğim bişey var çabuk alınıyorum, çok kırılganım, duygusalım eskiye göre... ufacık bişeyden etkilenebiliyorum. bazen hiç beklenmedik tepkiler verebiliyorum bunların hiçbiri isteyerek de olmuyor zaten :D hormonların yüzünden hep :P siz de bize karşı anlayışlı olun ne yapalım biz de böyleyiz :)

0|1
    0|0
  • dünle bugün mü :)) öyle oluyor ki bir saat öncesiyle sonrası bir olmaz :)) neden bu yasantıyla ilgili olabilir bir haber alır mutlu olur bir haber gelir dunyası yıkılır.. farklı davrandıgı kisinin bilerek ya da bilmeyerek yaptıklarndan olabilir birden kızmısta olabilir ya da dur bugun senin canını okumazsam diye bir gıcıklık pesinde de olabilif neden cok dostum

0|1
    0|0
    • Bu nasıl bir labirenttir böyle, peynirin bir türlü bulunamadığı... :))

• Yok bu kuru falan değil, epeyce yaş... :))

• kuruturuz o zaman :)) olmamı:))

• kadınların psikolojisini erkekler bozuyor bence :)

1|1
    0|0
    • Ne alakası var, delirtmeyin lan beni... :D

Şaka şaka... :D

Ama ne alakası var gerçekten, birbirimizi tamamlayacak yerde, sürekli bir çekişme halindeyiz,

bu neden böyle? :)

• nedenini bilemem insanların tatmin yönleri farklıdır bazılarıda üzünce mutlu oluyor demekki ama ben ısrarla kadınları erkeklerin delirttiği ya da dengesizleştirdiği kanısındayım :)

• kadın psikolojisi işte ahahha boşver sen

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kadınlar da haklı ya. Bizim barzolar akıllarına geliyor ne yapsınlarr...

0|1
    0|0
Yükleniyor...