Lütfen dürüst bir şekilde cevap verin!

düşünün ki erkek arkadaşınızla evde oturuyosunuz ertesi günü ailenizin yanına gidiceksiniz ailenizden uzakta okuyosunuz ve birden adetiniz geciktiğini evde de test olduğunu hatırlıyosunuz ve yapıyosunuz ve pozitif çıkıyo evlenmeyi daha düşünmüyosunuz daha doğrusu okulunuz olduğu için bitmesini beklemek zorundasınız tek seçenek aldırmak sevgilinizle otururken durumu konuşurken napalım ne edelim siz birden erkek arkadaşınıza ankaraya gidicem ya ailemin yanına acaba orda mı aldırsam diyosunuz ama tabiikide doğru olan onun sizin yanınızda olmasıdır. ve o da size sen nasıl istersen hazalda yanında olucak zaten ailenin de yanında olucaksın bir gün onlarda kalırsın diyo. bu durumda ks kızları napardınız ? ve ks erkekleri siz böyle bir düşncesizlik yapar mıydınız erkeğin yaptığı ne ?

Güncellemeler:
arkadaşlar başımdan böyle bir olay geçmedi yakın arkadaşımın başına geldi ve nasıl teselli ediceğimi bilmiyorum sizden destek almak istedim hemen tırnaklarınızı çıkarmayın da sorularıma cevap verin

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• O haltı yerken sorn yok masum bir cana sıra gelince hemen aldırın dimi Irıspının evlatları

1|0
    0|0
    • aynen öyle aynısını söyledim sinirle.

• günahı düşünmeden ilişkiye girip sonra o günahın meyvesini öldürüyolar

• imam nikahlı evliler orda bir günah yok asıl günah o cana kıymakta

Erkekler Ne Diyor 7

• yazık günah ya niye aldırıyosun çocuğu ? kızın düşündüğü şeye bak* çocuğu aldırmayım diye düşünmüyoda erkek arkadaşı yanında olmucakmış onu düşünüyo hay aklınızın*

0|0
    0|0
    • ya yok öyle bir şey allah korusunnnn ! yakın arkadaşımın başına geldi ve ben onu teselli ediceğimi bilmiyorum size sormak istedim

• İlişkiyi aileniz biliyor mu bilmiyor mu? Çocuğun memleketi Ankara mı? Ankara değilse ora da tanıdığı var mı? Uzun yıldır beraber misiniz ? Eğer bu soruların hepsi evetse gelmeliydi ayıp etmiş. Eğer bu soruların cevabı hayırsa normal.

0|0
    0|0
  • ne ara adet oldum mk.

0|0
    1|0
  • cocuk aldiranda alanda katildir. bir fai seden bile cocuk yapsam bu yöntemi kullanmam.

0|2
    0|0
    • bi cana kıymak bana görede vahşet ama arkadaşım bunu düşünemiyor şuan o kadar sağlıklı bir durumda değil en azından.

• ondan sonra ben neden evde kaldım.

0|0
    0|0
  • Ne aldırması?Yatmayın madem bu kadar korkuyordunuz.Sizin kafasızlığınızın bedelini o can ödememeli.

0|0
    0|0
    • yahu yok öyle bir olay yani en azından benim başımdan geçmedi allah yazdıysa bozsun bir arkadaşımın başına geldi bende sizlere sormak istedim

• bebeği aldırma

0|0
    0|0
    • bebek benim değil annesi karar verebilir buna.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya şimdi burada çıkıp namus bekçiliği yapmak istemiyorum herkesin namusu kendine banane kim ne yaparsa yapsın ama olan ufacık canlara oluyor aldıracakmış da sevgilisi yanında değilmiş de yaptığı düşüncesizlikmiş. Bi kere sen helalin olmayan bir adamla düşüp kalkıyorsan o komidinin üstündeki para senin hakkındır kaldı ki bir de çocuk peydahlayıp o günahsız cana kıymak...Allah ıslah etsin ne diyeyim. Sözlerim sana değil ben yapmadım deme kim yaptıysa ona. Sen diye hitap ettim yanlış anlama.

0|0
    0|0
    • imam nikahlı evlliler birlikte kalıyoruz yanlış bir şey olur diye yapmışlardı şahiterinden biri bendim. konuda bir sorun yok sorun resmi olanda onu yapmak istemiyo çocuk okul bitene kadar. ama söylediğin gibi en azından dikkat etmeliydiler.

• Sonuçta basit bir şeyden bahsetmiyoruz söz konusu bir can. Ölmüş bir kedi yavrusu görse hüngür hüngür ağlayan insanlara hiç mi dokunmuyor kendi parçasına kıymak, merak ediyorum.

• aynen öyle allah göstermesin ama bana olsaydı asla düşünmez doğrurrdum sonucu ne olursa olsun

• ailenin yanında aldır da durumunu anlasınlar akla bak

0|0
    0|0
    • ya zaten öyle yapamaz yani ailesnin yanında aldıramaz öyle bir mantık yok ama çocuk nası def etmek istediğse o anda bile yanında olmak istemiyo

Yükleniyor...