M.city muslerayı ısrarla çok istiyormuş 30 milyon veriyormuş bu transfer olur mu?

muslera gitmesin asla istemiyorum ben o çok iyi bir kaleci üzülürüm giderse ona ihtiyacımız var

0|0
4|20

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Böyle bir teklif varsa değerlendirilmelidir. Muslera´nın yerine Onur´u alırız hemde yabancı kontejyanı açılmış olur

2|0
    0|0
    • sende mi öyle düşünüyosun renktaş :((

• Seneye yabancı sınırlaması 5 e inecek mecburen kontejyan açmak zorundayız Muslerayı Bende Muslerayı çok seviyorum ama eğer böyle bir teklif varsa değerlendirilmesi kulüp için iyi olur

• 30 milyon euro ne demek sen biliyonmu eğer gerçekten o para veriliyorsa o paranın 5 te birine onuru alırız bence satılmalı

1|0
    0|0
  • Çok iyi para yalnız.

1|0
    0|0
    • ama iyi kaleci hemen bulunmuyor beşiktaş geçen sene çok zor durumda kaldı kaleci yüzünden

• Öyle de savunma bu sene çok kötü o parayla savunmaya ne adamlar alınır heee :)

• bence gitmeli çok iyi bir para sonuçta bu iş ticaret 30milyon€ ya iyi ir kaleci ve iyi bir orta saha alabiliriz :) ki satılmalıda eğer o fiyat gerçekten söz konusu ise

0|0
    0|0
  • Joe Hart varken 30 milyon vereceklerini sanmıyorum hem onlar verse paund verir euro vermez :D

0|0
    0|0
  • Renktaş ben Muslerayı taa Laziodayken takib ediyordum maşallah çok iyi diyordum sonunda cimbomuma gelmişti nasıl sevinmişti eger 30 milyon Euro veriyolarsa ben yollarım yerıne Türk hemde iyi bir kaleci olan Onuru alırım yabancı kontenjan sıkınıtısınıda çözerim ama gitmesin der hep bir tarafım

0|0
    0|0
  • valla +20 milyon verirlerse duygusallığı bir kenara bırakıp satılmalı diyorum.

0|0
    0|0
  • Muslerayı satmaz Galatasaray

0|0
    0|0
  • muslera gitmesin

0|0
    0|0
  • 30 milyon pound olmasa bile bence gider gibi bir bjk lı olarak gs ya üzülürüm cunku 1 ton gol yemediyse o kaleciye sükretmeli .

0|0
    0|0
  • muslera çok iyi bir kaleci ama 30 milyon veriliyorsa kesinlikle satılmalı ...

0|0
    0|0
  • Ablacim ona 30 milyon dolar verseler şu anda Ünal aysal city baskaniyla 5 çayı içerken kontrat imzaliyor olurdu . Duyduğunuz her habere inanmayin.

0|0
    0|0
  • Joe Hart'ın yedeği olmaya mı gidecek

0|0
    0|0
  • çok ıyı bır para bence değerlendırılmelı ve yerıne Onur alınmalı

0|0
    0|0
  • şuan dünyanın en iyi 5 kalecisinden biri..

0|0
    0|0
  • sinemaya gidermisin

0|0
    0|0
  • 30 euro süper para gs bu fırsatı kaçırmaz...

0|0
    0|0
  • 30 değilde 40 olur bu iş Onur ya da Handonoviçi alalım

0|0
    0|0
  • 30 milyon verirlerse satılmalı

0|0
    0|0
  • muslera 30 milyon etmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne biz Muslera'yı,ne de Muslera Galatasaray'ı bırakır

O gerçekten çok iyi ve çok vefalı biri tabi giderse de seneye olacak 5 yabancı sınırlamasını düşünebiliriz Onur Kıvrak çok iyi mesela

1|0
    0|0
  • neeee :(

gitmesin muslera dediğin gibi çok iyi bir kaleci bencede

giderse kötü olur takım açısındanda

1|0
    0|0
  • Renktaş profesyonel düşünmemiz lazım birazda ..

30 Milyon Euro diyo nan boru değil ..

1|0
    0|0
Yükleniyor...