Alex transferi doğruladı galatasarayda olmayı çok isterim demiş sizce galatasarayda başarılı olur mu ?

Galatasaray’ın çok büyük bir kulüp ve ateşli bir camia olduğunu ifade eden genç yetenek, sarı kırmızılı takımın Şampiyonlar Ligi’nde olmasının da kendisi için büyük şans olduğunu belirtti. diye yazıyor haberlerde

0|0
3|15

En İyi Kız Görüşü

• Çocuk CL'de boy göstermek istiyor ama 2. bir Bruma vakası olabilir yaşı itibariyle bence Kolarov önce gelmeli sonuçta Mancini'nin eski öğrencisi defansta tüm sıkıntılarımızı çözebilir tabi Alex'in de başımızın üstünde yeri var

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Brezilyadan direk oyuncu transferi biraz risklidir %60 bu transferler Türkiyede tutmuyor.Alex De Souza Alex telles için Brezilyanın en iyi sol beki demiş ama Alex dedi diyede iyi olacak hali yok çünkü Maldonado´yuda Fenere getiren Alex´ti.

0|0
    0|0
  • cok ıyı futbolcular gorduk .. onemlı olan maya tutması umarım fıyasko ollamz . bızde bırının bır kac macı ve tavsıye ıle futbolcu alınıyor yıllık ve uzun surelı takıp scout raporları ıle futbolcu allınmalı

0|0
    0|0
  • olabilir neden olmasın avrupada kendini göstermek istiyorsa gs büyük bir fırsat

0|0
    0|0
  • Alex De Souza ya tivitırda bir Galataray taraftarı sordu bu oyuncuyu Brezilyanın en iyi sol beki cevabını aldı ben tanımıyorum ama 21 yaşında bir çocuk işte anlatıldığı kadarıyla iyi bir oyuncu bakalım hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • başarılı olup olmayacağını geldiğinde görecez artık,melo da var çabuk adepte olur diye düsünüyorum

0|0
    0|0
  • daha çok genç 25 ve 30 yaş arası bır sol bek bıze daha faydalı olur dıye düşünüyorum yanı ısım yapmış bırı gelırse güzel olur

0|0
    0|0
  • benim bildigim alex türkiyede fenerbahce den baska bir takimda oynamaz ...alex cok büyük oyuncu GS de oynarsa tabiki büyük güc kazanmis oluruz

0|0
    0|0
  • ordan sonra akp de millet vekili olacaksa neden olmasın. :D

0|0
    0|0
  • Alex Telles kumaşı sağlam iyi bir futbolcu ama şu durumda Alex Kolarov hamlesi daha yerinde olurdu tecrübeli bir oyuncu sonuçta Şampiyonlar Liginde bence tecrübe konuşur

0|0
    0|0
  • Hemen performans beklemek yanlış olur ama seneye yol yapar sol kanadı. Kaliteli oyuncu boş bir adam değil..

0|0
    0|1
  • Alex yazıyorsun millette bizim alex zannediyor güncelleme yapsana orjinal alex değil çakması diye:)

0|1
    1|1
  • hiç izlemedim onu acaba nasl biri ve hangi takımda o şuan

0|0
    0|0
  • alexis değilmi o ?

0|0
    0|1
  • hangi alex la

cayırt

0|0
    0|0
  • Alex G.Saray'a gelmez inanmayın böyle şeylere..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...