Eşime mantarı sevdirmek istiyorum önerileriniz nedir?

Eşimle 1 ay önce evlendik yemeklerim harikadır kendimi övmek gibi olmasın lezzetlidir ama benim eşim mantar sevmiyor ve seveceğinden eminim damak tadlarımız aynı çünkü ve hiç yemek ayırt etmiyor neyse kayınvalidem mantarlı pek birşey yapmıyor eltimde yemiş mantar ama eltim gerçekten kötü yapmsti mantar seven insan bile yiyemez yani neyse velhasıl ben ona mantarın hangi çeşidini yapıp yedirsemde sevse gözlerini kapatıp vermeyi düşünüyorum mantar yediğini bilmemeli ve tadını beğensin mantarın hangi yemeği çeşidi sizce lütfen arkdslar saçma sapan lüzumsuz yorumlar yapmayın bu site boş konuşan çok :) şimdiden tskler

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle yap yoğurtlu mantar yap ve meze olarak ver ve anlamayacak tadını bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• mantar çorbası ile başlaya bilirsin ben çok severim mesala

0|1
    0|0
  • kültür mantarı ile yaparsan anlar. çıntar falan bul, etin içine serpiştir farketmez. sonra da kavurmasını yaparsın (kültür mantarı olmayacak)

ya da mevsimi geliyor, mantar toplamaya çıkacağım gönder bana, hem mantar toplayalım, topladığımızı da oracıkta yiyelim önyargısı falan kalmaz.

0|0
    0|0
  • mantar dolması.tek geçerim.yanına da beyaz şarap aç.

0|0
    0|0
  • Ben yemek konusunda çok seçiciyimdir, buna rağmen İçi kıymalı doldurularak Fırında Kızartılmış Mantara asla hayır diyemem. Bence Mantarın kuru kaldığı bir yemek yapmalısın..

0|0
    0|0
  • mantarlı pizzayla başlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • ızgarada mantar pişiriliyor içine kaşar koyuyosun o güzl oluyor

0|0
    0|0
  • mangal yaparken mantarda at etin yanında süper gidiyor kesin yiyecektir

0|1
    0|0
  • seveceğini sanmıyorum :D

0|0
    0|0
  • başka yemek yap sevmek zorunda değil

0|0
    0|0
  • fırında mantar içine kaşar

0|0
    0|0
  • Mantarı bende pek sevmem ama yerimde gözlerini kapadığında mantar yediğini anlamayacak kadar safmı bu adam cık cık cık anlamassa boşan zaten:)

0|0
    0|0
    • of onu demedim ben mantar oldğnu anlamamsı ıcın degısık bır yemek tarıfı sordum zaten!

• Öyle bi yemek yok neticede içinde mantar olacak et ve patatesle karışık yaparsan belki gideri olur

Kızlar Ne Diyor 3

• ne gerek var mantar sevdirmeye başka yemekmi bilmiyorsun herkesin damak zevki ayrıdır sende Mantar yapmayı ver be kadın:)))

0|0
    0|0
  • Sen yaptıktan sonra gozunu kapatmasına gerek yok bence yıyecektır sonucta karısının eli degiyor

0|0
    0|0
    • hatırım icin yiyor elbet ama tadımlık ben sevdirmek istiyorum ona :))) ne oldğunu blmeden yerse sevıcek cunku bu durum pskolojk bırazda

• Bilemeyecegim ama faydasını gorecegını sanmıyorum

• sevmeyen birine zordur mantar yedirmek

0|0
    0|0
Yükleniyor...