Hayatımı mahveden o sahne

yıllarmı yıllar önce ben daha çocukken 10-13 yaşlarında tvde dolaşırkene bir filmde denk geldim filmde Emin Olcay (kurtalar vadisi ömer baba) vardı yanındada bir kadın , kadın ömer babaya malım mülkün olsun istiyorum diyordu ömer babada peki ya sonra uçağım olsun helikopterim olsun diyordu ömer baba tekrardan peki ya sonra diyordu kadın evlerim saraylarım olsun diyordu ömer baba yinede üsteleyip ee sonra diyodu kadın işte hepsi olsun diyodu ömer babada bak gördün demi artık sayabiliceğin bir şey kalmadı dünyada böyledir işte yapabilceğin şey bellidir ve bunların hepsine sahip olabilirsin ama bir gün binersin uçağa iki gün binersin sonra nolur sıkılırsın herşeyin sahibi oldunmu nolur yapacak birşeyin kalmaz sıklılırsın hemde yarın ölmiyceğin ne malum -- böle bir muhabbet geçmişti internette aradım ama bulamadım videosunu her neyse işte bu saçma sapan konuşmayı izleyip o kadar çok etkilenmiştimki resmen hayatımı mahvetti o günden beri herşeyden soğudum nasıl olsa sıkılıcam ne gerek var ki yarın ölmiyceğim ne malım bu düşünceyle tam 7 yıl yaşadım hayatım rezil bir hâl aldı arkadaşlar siz siz olun çocuğunuz olursa kesinlikle ama kesinlikle tv izletmeyin benden söylemesi var mıyazdıklarımın tümünü okuyup yorum yapan :)

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Vallahi işim yok gibi okudum ne yalan söylim. Genede önce sahip olayım da sıkılmaya razıyım ben sdgffg

0|0
    0|0
    • aynen şu anda bende öyle düşünüyorum ama küçükken kafam güzeldi bu yüzden hayattan soğudum depresyona girdim zar zor kurtuldum lanet olsaı o sahne yüzünden

• okudum:D saglıgım huzurum yerinde olsunda mal mülk eksi kalsın diyenlerdenim.

0|0
    0|0
    • abi malın mülkün olursa sağlıklı olursun sıkıntı yok :D ama küçükken bunu düşünemedim ya

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...