Erkekler, kadın olsaydınız nasıl biri olurdunuz? Peki ya siz bayanlar, erkek olsaydınız nasıl olurdunuz?

Ben kesinlikle o.sbu olurdum diyorum valla arkadaşlar arasında da vermezdim kudurturdum :)

0|0
9|0

En İyi Kız Görüşü

• erkek olsaydm hergün karı kıza gderdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben çok çapkın olurdum ya :) yanaşmadığım kız kalmazdı :) Allah biliyo da yaratıyo abi :) Boşuna kız olarak yaratmamış :)

0|0
    0|0
    • Suan sana asilan cok galiba:) nedense erkekler hep orspu olurum der kizlrda hep ben cok capkin olurum der. İc dunyamizmi acaba:)

• Sacim dikleyip cebi dize kadar inen dusuk belli pantolon giymek igrenc sekilli daha dogrusu sekilsiz sakal birakmak kollari sallayarak yurumek gibi itici seyleri yapmazdim da normal bir erkek olurdum sık giyinen biri olurdumheralde bir de facebook da kizlara selam merhaba fibi seyler yazmazdim. :))

0|0
    0|0
  • bilemedim ama is adami olurdum adam gibi adam olurdum heralde galiba yani

0|0
    0|0
  • Ahahhahhah Allah dağına bakıp kar yağdırırmış lan evin yolunu unuturdum hovarda olurdum :D

0|0
    0|0
  • Allah işini biliyor ki beni erkek yaratmamış :) kesinlikle vücut yapardım. her kıza mavi boncuk dağıtırdım :) aptal ederdim karsımdakileri :) ama mutlaka bir tane evlenebileceğim bir kız olurdu köşede :P

0|0
    0|0
  • :) çatlaksın ya ben kas yapardım vücut yapardım kızları kendime asık ederdim :)

0|0
    0|0
  • Her kızla çıkar çıkar bırakırdım adi olurdum biraz :d

0|0
    0|0
  • erkekler kadın olsaydı çok kötü şeyler olurdu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...