Utanmaktan utanıyorum

Evet arkadaşlar utanmaktan utanıyorum. Var mı benim gibi olan? Asıl utanması gereken o kadar insan varken ben niye utanıyorum anlamıyorum. Biriyle konuşurken (kız erkek) yüzümün hafif kızardığını hissettiğimde konuştuğum kişinin utandığımı anladığını seziyorum ve kendimi eksik hissediyorum daha fazla utanıyorum. Öyle bir şey ki yer yarılsada içine girsem diyorum ya böyle ilahi bir kuvvet beni o ortamdan alsada geberip gitsem yemin ediyorum. Eve geldiğimde düşününce çok gereksiz yere tedirgin olduğumu anlıyorum ama insanların benim utangaç ve eksik biri olduğumu düşündüklerini düşününce daha beter utanıyorum hayattan kopuyorum ömrümün sonuna kadar evde kalmayı düşünüyorum. Nasıl kurtulucam bu illetten

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• ahaha aynen bende

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• haya imandandır

0|0
    0|0
    • Haya ile sosyal fobiyi ayırt edebiliyorum. Utanılacak bir şey yapmama rağmen utanıyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• Utanmamaya calışsana niye utanıyon herşeye :/

0|0
    0|0
    • Çalışıyorum zaten her an utanan biri değilim konuşkan biriyim ama biri bana dikkatli bakınca utanmıyorum aslında ama bir an aklımdan ya utanırsam diye geçiriyorum onu düşünmem yetiyor hafif yüzüm kızarmaya başlıyor sonra bir silkiniyorum ne alaka diyorum içimden sonra karşımdakinin utandığımı anladığını sezince film kopuyor konuyu değiştirmeye ya da konuyu kapatmaya çalışıyorum karşımdaki hala kös kös bakarsa tek çare ortamdan uzaklaşmak ya da başka bişey

• Hanzalanın laf güzel sen takılma bu duruma daha fazla

Yükleniyor...