Kız arkadaşınız oje sürüyor diye, tırnağını uzatıyor diye ayrılır mıydınız?

Sevgiliniz sırf oje sürüyo diye ayrılır mısınız? 3 senelik bir ilişkim var artık bişeylerin oturmasını istiyorum ama sevgilim böyle değil. Sırf tırnaklarım uzun diye bitiriyo günlerdir konuşmuyoruz artık tahammul edemiyorum siz olsanız katlanır mıydınız? ya da sırf oje sürüyo diye ayrılır mısınız?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• daha düzgün bahane bulamamış mı ? Oje sürmeyen, tırnağını uzatmayan kadın mı var, kadın mı olurmuş ?

1|0
    0|0
    • Küçüklüğümden beri ojeye makyaja meraklı bir kızımdır. Oyle çok aşırı yapmam sade yaparım ama kızıyo ojeyi geçtim tırnağımı uzatmama bile kızıyo etine kadar kesiceksin diyo. 3 sene oldu ama sırf bu yuzden dün bitirdi. Bahane dimi

• bahane tabii. Şimdi mi gözüne batmış ojen, tırnakların.. Kafasına göre hallenme gelmiş..

• Haklısın ya

Erkekler Ne Diyor 7

• yok artık diyorum ben kızların ojelı bakılmı hatta uzun tırnaklı olursa daha cekıcı etkıleycı olur dıyorum da ve sevgilimde bakımlı guzel tırnaklarının olmasınıda ısterım senın sevgılın ılgınc mıs

0|0
    0|0
  • Bu işler baştan konuşulur. 3 yılın sonunda ojeyi bahane ediyorsa asıl sebep oje değildir.

0|0
    0|0
  • Valla benim hoşuma gider aksine.

0|0
    0|0
  • Kadın dediğin bakımlı olur.Hatta bu durum benim hoşuma bile gider. :D

0|0
    0|0
  • şimdi yaptığı mantıksız oje surdu diye ayrılınır mı ya ama adam sevmiyo ve bunu solemıs sende ınatla devam etmıssen olabılır

0|0
    0|0
  • Uzun tırnak hic hos değil bence kısa olsun ojede kirmizi olursa beyaz tende guzel duruyo .

0|0
    0|0
  • böyle saçma sebep mi olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ayrılmak istemiş bu da bahanesi olmuş gizli

yoksa aklı başında kimse böyle bir sebepten ayrılmaz

sana bu konuda baskı yapması bile hata

0|0
    0|0
  • 3 senelik ilişkiniz var ve sen o hoşlanmadığı halde tırnaklarını uzatıyorsun ilişki biraz fedakarlık ister istemiyorsa uzatma tırnaklarını ne olacak.

0|0
    0|0
  • 3yıllık diyorsun güzel sabretmissin bence de bahane gibi geldi ciddi bile olsa bu gun bunu diyen yarın neler yapar sen bas tekmeyi

0|0
    0|0
  • madem oje sürmene bu kadar karşı 3 senedir neden sesi çıkmamış acaba?

0|0
    0|0
    • Bende bunu soruyorum. İlk iki senemizde bişey demiyodu sadece kıyafetlerime karışıyodu ama şimdi en ufak bir hatama bitiriyo. Sizce napmam gerek

• bence senden ayrılmak için bahane arıyor. ona fırsat vermeden sen bırak onu.

• benim sevgilimde oyle oje surmemi uzatmamı istemiyo

1|0
    1|0
    • Sozunu dinliyo musun peki

• 3senedir birlikteyim bende surmuyorum .. dinliyyorum

Yükleniyor...