Sevgilimin annesinin rahmi alınacak, sevgilimi nasıl teselli edebilirim?

Arkadaşlar, sevgilim ile 1.5 seneden beri çıkıyoruz. Ama onun ailesi bilmiyor. Gizli saklı yürüttük hep ilişkimizi. Kızlarının sevgilisinin olmasını istemiyorlar bir süre.

Neyse. Sevgilimin bugün morali bozuktu. N'oldu diye sordum, annem ameliyat olacak dedi. Ne ameliyatı nerden çıktı dedim. Kadın hastalıkları dedi. Sonra rahmi alınacak dedi.

Arkadaşlar, sevgilimin nasıl yanında olmalıyım? Anlamam ben pek bu rahim ameliyatı sonra nasıl, ne diyeceğimi. Mesela annen acı çekmeyecek, böyle daha iyi oldu, kanser olma tehlikesi falan da yok artık gibilerinden teselli vermem lazım. Ama bu konu hakkında nasıl teselli edicemi bilmiyorm yardım edin.s

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• Risksiz bir ameliyat olsa da hep yanında ol. İnsanlar böyle durumlarda hep tutunacak, arkasını yaslayacak,omzunu koyacak birini arar. Daha çok üzerine titre. Onun için önemli bir durumdur bu. Daha fazla mutlu olması için uğraş. Sevdiği şeyler birlikte yaptığınız şeyler vs. kısacası olduğundan fazla yanından ol, üzme. O üzerse de alttan al. Bunları yapsan senden iyisi olmaz zaten :)

3|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 12

• iyide 45 yaşında bir kadın rahmi napck ki zaten :) korkmasın tamamen dikmiyorlar orayı. de ki risk var mı eğer yoksa neden endişeleniyorsun ki o senin annen seni doğurduğuna göre eminim senin kadar hatta senden daha güçlü , dirayetli bir kadındır. şuan senin ona moral vermen lazm de

1|1
    0|1
  • Artık bu ameliyatlar çok kolay falan tarzında konuş.

0|1
    0|1
  • boşversene ne üzülüyon bu yastan sonra bebek yapmıcana göre napsın rahimi de:))) eğer bebek düşünmüyosa rahim bir işe yaramaz artık adet de olmaz.bir nevi kadınlığını kaybettiğini düşünür bazı kadınlar o yuzden üzülür

0|1
    1|2
    • 45 yaşında kendisi. Bu yaştan sonra çocuk olmaz zaten.

• O zaman amelıyat adı korkutmustur onu cok ciddi bir amelıyat değil o bir riski falan yok bildiğim kadarıyla

• rahmi alıncaksa bişi olmaz söle kafasını takmasın rahim ameliyatı en fazla 2-3 saat sürer bu yüzden korkmasıda gerekmez ayynı olay teyzemede oldu gayetsağlıklı daha önceden karşılaştığı sorunlarla karşılaşmıyor :)) bişi olmaz

1|1
    1|1
  • böyle düşünceli biri bni bulmazki düşünmen buraya yazman bile yeter bnce yanında ol dinle yazdıgın tesseliler söylemen için uygun bence

0|0
    0|0
  • yanında ol, destek ol.

0|0
    0|0
  • bi riski yok ki artık onun için

0|0
    0|0
  • artık kardeşi olmazdı zaten üzülmesin

0|0
    0|0
  • pöf abartılıcak bir mesele değil

0|0
    0|0
  • çok şukurkı çocuk sahıbı olmuş.evlatları var.hayat bu Allah beterınden saklasın.ne hastalıklar var çaresız ınsanı bıtıren.amelyatdan sonra daha sağlıklı bır ınsn olucak

0|0
    0|0
  • sevgilinin annesi doğum yapmış zaten bu saatten sonra sevgilin annesinin rahminin alınmasıyla kurtulacağıyla teselli olması gerekir. çokta teselli edilecek bir durum yok yani, hatta -eğer başka organlara sıçramadıysa- göbek atması gerekir.

0|0
    0|0
  • riski yokki teselli etmene gerekte yok, sadece bir daha doguramıcak o kadar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Abartma be olum geçmiş olsun de okadar neticede basit amaliat genç çocuk sahibi olmayan biri olsa ben bile üzülürdüm duyunca buradan.. ama 45 yaşında kadın zaten işine yaramaz bu yaştan sonra çocuk yapmıyacak ayrıca hastalıktan kurtulacak..ama neticede insanın annesi basiyye olsa üzülür korkar yanında ol hersey güzel olacak diye telkin ver başkada bişey yağpamazsın.. ha bide belki maçan yerse çiçek gönder ya da götür bilemem artuk..

0|0
    0|0
  • kader de geç kardşeim..

0|1
    0|0
  • Şifalar dilediğimizi sevgiline ilet :)

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun öncelikle, o tarz şeyler söyle kızın kafasını dağıtmaya çalış

0|0
    0|0
Yükleniyor...