Bu erkekle evlenir miydiniz ya da ilişki yaşar mıydınız?

erkek çok zengin... lakin parayı legal kazanmıyo... bu erkekle evlenirmiydiniz ya da ilişki yaşar mıydınız?

0|0
19|11

En İyi Kız Görüşü

• Evlenmezdim ilişki de yaşamazdım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• hayattaki herşey para olmadığı için üzügün bu tip bi evliliği kabul etmezdim.parası olupta çok insan karaktersiz ve hala cahil.ben insan arıyorum.anlayışlı dürüst karakterli seviyeli adam gibi adam olandan para çok gereklidir çok paraya ihtiyacım yok.çok zengin olanlar çok parası oldugu için mutlu değildir.ama azla yetinmeyi bilenler genelde mutlu olur.kıymetini bilir paranın.bu tip kişiyle ilişki yaşamayı bırak yanımdan bile geçemez.

0|1
    0|0
  • Evlenmezdim ,helal kazanılmamış paranın boğazımdan geçmesine engel olacak kadar aklım başımda ...

0|1
    0|0
  • bi kadın tüccarıyla ya da uyuşturucu satıcısıyla evlenilmez heralde:D ilegalin de sınırı var.ama her şeyden önce aşk lazım,para bende de var.

0|0
    0|0
  • Dürüstlük temel prensibimiz.Gerekirse aç da yatarım ama boğazımdan haram para geçmesin.

0|0
    0|0
  • kendi çevresi de pek düzgün olmayan birisi evlenmem desede evlenir ..

0|1
    0|0
  • vazgeçerse evlenirim

0|0
    0|0
  • Harama el süren biri benden uzak olsun kesinlikle istemezdim

0|1
    0|0
  • hayır asla evlenmedim helal olmayan düzgün yollarla ele geçmeyen paranın kimseye bi yararı olmazzz

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • istemem.

0|1
    0|0
  • bana uzak olsun

0|1
    0|0
  • legal derken

0|0
    0|0
  • Püff tamam bazen para para yazıyoz burda da ,öyle birşeyi de kabul edemem yani.

0|0
    0|0
  • Hayir evlenmezdim.hih

0|0
    0|0
  • cık istemem.

0|0
    0|0
  • Hayir.

0|0
    0|0
  • tipini begeniyorsam iliski yasarim. isleri ilgi alanima girmez.

0|0
    0|1
  • bu sitenin kızları ne yalancı be, karşılarına öyle biri çıksın birde azcık hoşlarına gitsin bak nasıl koşa koşa evleniyolar

0|4
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ''god of war'' filiminde görmüştük bu durumu.kadın kocasını ele vermişti.Kadınlar gerçekten haram kazançtan hazzetmiyorlar.lakin menşeini bilmedikleri zenginlikleri de ''ulan içinde haram çıkar,içime de sinmez,elden gider zengin koca''mantığı ile araştırmıyorlar.

0|0
    0|0
  • uzumunu ye bagini sorma diyen evlenir.

1|1
    0|0
  • bunlarda en büyük yalanlarr

0|0
    0|0
  • şunu anladımki bu sitedeki kızların yüzde 80 i kuru sıkı sallıor

0|0
    0|0
  • cok guzel bir sory sordun kardesim valla

0|0
    0|0
  • çok lafın yalanı çok paranın haramı çok güzel kızın günahı eksik olmaz derler:)kızlar genelde haram kazanç ile karın doyuran insanları severler ama haram para olduğunu bilemezler:)

0|0
    0|0
    • İyi de kocam gitcek kadın pazarlayacak , ben de o parayı çocuğuma ve kendime mi harcıcam.O kadar da değiliz ya.

• kim pazarlıyormuş ya :) ben şakasına dedim be sen bırak çoluk çoçuğa yedirmeyi zan altına gitmede :)

• ilegale hayır :)

0|0
    0|0
  • sen kadına parayı getir sana helal mi haram mı diye sormaz

0|0
    0|0
  • site kızları zengin istemiyor bırak illegali.

sevgimiz yeter. mutluluk içimizde:)))

0|0
    0|0
  • uzak durmak lazım :)

0|0
    0|0
  • çakma ilişkinin sonu çakma evlilikle biter.

0|0
    0|0
Yükleniyor...