Neden erkek arkadasının yakın kız arkadasları bu kadar sorunlu olur kiiiii

yeni tanışıp konustugum bir cocuk var. ve onun arkadasları yani kız arkadasları bana kötü kötü bakıyor benim arkamdan konusuyor her hareketimi inceleyip ben yanından gecince laf sokuyor ergen ergen hareketler. bende kendimi kötü hissediyorum ne yapmalıyım konustgum cocuga söylesem hem yeni tanıştık hemde cocuk gibi şikayet edemem 22 yaşındayım sonucta kızlara birşey söylesem ne yapacakları belli degil kokoş zilliler beni çekemiyorlar mı ne yapıyorllarsa artık

Güncellemeler:
sizce nasıl davranıyım?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• bana kızacaksın belki ama bak sana bir olay anlatayım. Üzerinden kaç sene geçti... Bir tane çok yakın arkadaşım vardı. Bu pislik bana kanka der hayvan gibi de yazılırdı. Bildiğin yavşıyordu. Sevgililerinden bile çok sevdiğini söylüyordu adi. Bende o zamanlar mallık hoşlanıyordum ondan.. Sevgilisi olduğunda hiç çekemiyordum kızları hep kavga ediyorduk.. Sonra o arkadaşımla sevgili oldum çocuğun duygularını sömürüp bildiğin terkettim. Evet iyi bir şeyy yaptım diyemem ama sana tavsiye sahip çık sevdiğine.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Gelin kaynana ilişkisi olmuş sizinki :):) çekememezlik var sanırım ya da bir zıtlık , erkek arkadaşına söyle kötü birşey demez bence onlarla yüzleştirip orta yolu bulmanızı sağlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• canim dikkat et onlar aranizi bozar .. sana iyi davransalar bile aldanma seni ayirir sonra kendisi cikar ve hic bir seyolmamis gibi yuzsuz yuzsuz seninle konusurlar ...

0|0
    0|0
    • kızlarla konusmuslugum yok yani bizi birlikte gördüler ve ondan sonra beni nerde görseler bir bakıs atmalar yanındakikne bak o işte diye göstermeler filan

• hepsi olr canım sen sevgilinle iyi olda gerci erkekler maymun istahliar ne yapicaklari belli olmaz yinede o kizlara fazla vakit gecirmemesi lazim ...

• çok doğal bir şey bu. biz kadınlar arasında çekememezlik yaygın biliyorsun. hiç muhattap olma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...