Sorum kilo ile olacak yardımınıza ve fıkırlerınıze gercekten ıhtıyacım var

boyum 1.68-1.69 arası kılom 50 fakat gıydıgım pantolonlar hala bol oluyor bır 5 kılo almak ıstıyorum toparlanmak ıcın. hızlı kılo olma yontemlerı vs bılıyorsanız soylersenız cok sevınırım arkadaslar sımdıden cook tesekkurler

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• ah sendeki problem bende olsa:)

bol bol cukulata, cips, pasta vs. ye

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ülkenin yüzde 90 u bu fizikte

0|0
    0|0
  • Ben kulanıyorum bir tür porteyin takviesi 5 kilo alduryo :D tam sana göre günde 2 kez içiyorsun sigara vs varsa da yine de aldıryo kilo

0|0
    0|0
    • ismi ne

• Spordan öncemi sonramı alıyorsun.Birde nerelerde satılır fıyatı ne kadar ? :D

• spordan önce ezanelerde bulabilirsin benim ablam ezaci oldu için ben 30 dan alıyorum normalde 50 tl

Kızlar Ne Diyor 3

• Sende benim gibi Kürdan bacaklısın

ben alamıyorum camış gibi yesemde olmuyor

sigaran varsa bırakmalısın ( ben bırakamadım

0|0
    0|0
    • tiryaki degilim allahtan yaa anca tek tuk ortamı oldumu

• ır:1- Günde 1 kase yoğurtun içine sevdiğiniz herhangi bir reçelden 3 yemek kaşığı dolusu ekleyin ve bunu yeyin muhakkak (saati önemli değil)

2- Yatmadan önce 1 bardak sütün içine pekmez katın bunu için.

3- Yatmadan 1 saat önce de 1 kase pirinç unu yeyin(marketlerde bulabilirsiniz 1 kutusu 1.25 TL)

4-Birde bu 1 kase pirinç ununu yedikten sonra da yarım ekmeği zorlayın süt zamanı gelene kada

5- Ve son olarak sabah aç karnına yarım çay bardağı pekmez için burnunuzu tıkayın zorlayın.

bunu buldm

• paltolonu daralttırsanız olmuyo mi direk jetçim :)

• belanımı istiyon kilo alayım die onu ye bunu ye sonra otur boku ye hormanlar bozuluncada üzgüüm ama tecrubeyle sabit 50 kiloyu görmemiştim hayatımda 20 yaşından sonra hormanlarda sıkıntı olmuş ben facia çok şükür düzeldim ama eski kiloma dönemiyorum

1|0
    0|0
  • benim boyumdasın ben 60 kiloyum giydiğim yakışıyo

0|0
    0|0
    • bunu sormuyorum nasıl hızlı kılo alınır dıyorum

• 60 kilo olmalısın demek istedim sadece 5 kilo alman gerektiğini söyledinya. tatlı şeyler ye bol bol gece yemek ye uyumadan önce mutlaka bişeyler ye ama hafif değil salata vs. hamur işi olucak börek falan ve fazla iş yapma şöyle 1 ay miskinleş alırsın.

Yükleniyor...