Tövbe tövbe.. Şimdi başka bir hocaya gidecek ya hoca benim ismimi söylerse?

erkek arkadaşım insan ilişkilerinde ve iş ilişkilerinde tutukluk yaşadığını gün geçtikçe yalnızlaştığını düşünüyor ve kendisine büyü yapıldığına inanıyor hatta bugün hocaya bile gitmiş hoca da ona sana büyü yapılmış demiş. biraz önce telefonla konuştuğumuzda bana sen mi yaptın yaptıysan boz dedi benim 10 yıllık erkek arkadaşım benim için böyle bir şeyi nasıl düşünür? çok bozuldum tabi ki bence sen doktora git dedim benim bozulduğumu anlayınca belki kalbimi düzeltmek için sadece seni uyarıyorum değerini bil başka kimseye söylemedim kim oluğunu öğrenince yapacaklarımın yarısı aklımda yok dedi. şimdi başka bir hocaya gidecek ya hoca benim ismimi söylerse? suçsuz yere tövbe tövbeeeee

Güncellemeler:
beraber gidelim dedim kabul etmiyor :) her neyse yaaa ne yaparsa yapsın kafama takamıycam !

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• beraber gidelim de ve git

sen varken seni suçlamaz zaten

bir de parasını onlara saçıyorsa hiç akıl yokmuş sevgilinde

1|0
    0|0
    • beraber gidelim demeye korktum vallahi. sorayım ben bir para vermişmi diye. peki sence şimdi nasıl davranmalıyım ona

• hadi benim ismimi vermedi başka birisini söyledi gerçekten yaptıysa tabiki allah onu kahretsin peki ya yapmadıysa. söylediklerin çok güzel ama sonuna sonra da doktora gidelim demeliyim bence

• gerçekten var diyorlarsa nasıl çözüleceğini de sor

yüklü miktar vs. isterlerse yalan söylüyorlardır inanmayın

işini bilen biri olmalı ki yardım etsin soymaya çalışmasın

ve tabi bir uzman yardımı da alalım de canın çok sıkılmış yardımcı olur çok normal de

güzel güzel ikna edersin

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevgilin Harry Potter'ı çok izlemiş.

1|0
    0|0
  • vallah kardesım yanlıs yapmıs senın arkadasın boyle seylere ınanmayın bak aranıza bıle bozdu boyle seylerle uğrasacağına elını acıp dua etsın rabbım onun hakkında hayırlısını verır

1|0
    0|0
Yükleniyor...