Herkesın cevabını beklıyorum , cevap vermeyenın telefonu bozulsun insallah ;)))

Arkadaslar hadı herkes en çok utandıgı anısını anlatsın , bakarsınız eglencelı seyler çıkar ;D

Not; Üşenen arkadaslar sızde bı zahmet ,haydı ;)

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen otobüse bindim arkalara doğru ilerliyorum. Gittim oturdum, karşımda bir kız. Naber ya ? dedi. Şaşırdım tanımıyorum etmiyorum. İyiyim senden ? dedim. Nereye gidiyosun falan fistana konuşurken bir baktım kız kulaklık takmış öyle telefonda konuşuyor. Çevirdim kafamı cama, kendime küfrettim .

Çok rencide oldum çoookk

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• akşamdan kalma kafayla iş yerinde bayanlar tuvaletine girip 2 adım attım psuvarları görmeyince kafam dank etti tam cıkıyordum iki bayana denk geldim kapıda utandım ya laaaa

0|0
    0|0
  • Bozuldu senin yüzünden

0|0
    0|0
  • bozulsun lan bozulsun

cayırt

0|0
    1|0
  • Gizli kullanıcılarla ilgili bir hatıram var ama :D

0|0
    0|0
    • yüzümde kil maskesı var dur gülümsetme sımdı ;D

• Yazık olmuuuus ,D

• sus lan :D kil maskeli gizli kullanıcı. :D

• magazada pantolin denemistim tekrar cikarke cukardigim pantolonu giymeyi unutup baxsrla cikmistim biraz yurudukten sonra fark ettim hala utaniyorum cunku 2 hafa ince colins hala beni konusuyodur pantolonu aldim yaptrmadanda kactim offff

0|0
    0|0
  • Telefonun bozulsun deyince yazmak zorunda kaldım :) EN çok utandıgm anı otobüste bayana yer vermek istedim oda erkek çıktı hatta yetmedi üniversitede ki hocam çıktı yerin dibine girdim

0|0
    0|0
  • gizli sormandaki amacı anlayamadım ;)

0|0
    0|0
  • yataga birini atmıştım o anda akrabalardan biri girmişti orda cok utandım

0|0
    0|0
  • yanlışlıkla kızlar tuvaletine girdim sonra kızlar geldi rengim kıpkırmızı oldu...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...