Çıkma teklif edeceğim, sizce hangi teklif daha romantik olur?

sizce arabanın torpido güzüne avon full speed parfüm ve benimle çıkar mısın gibisinden bir not koyup araba ile okula giderken (liseye gidiyoruz ama ayrı sınıflardayız) onu evinden alıp yolda gaz fren ile araba bozulmuş süsü verip kaputu açıyım ve içeriye seslenip "torpido gözünde karga burun vb. var onu verir misin desem daha romantik olur,

yoksa motorun bagajını (koltuğun altı) gül yappraklarıyla donatıp yine parfüm ile not koysam ve onun hergün otobüsten inip evine yürüdüğü yolda bir yerde motorun mesela ön tekerine bakıyomuş gibi yapsam sıkıntı varmış gibi davransam anahtarıda bagaj kilidinin üstünde bıraksam "bagajı açıp şunu şunu verir misin?" desem mi daha romantik olur.

bu arada kızla henüz bir samimiyetimiz yok =) aba arabama biner çünki onların sınıftaki arkadaş ve ben okula arabayla gidicez dicez, onun benim arabaya binmesini sağlıyacağız... çözüm olarakta mesela onun evinin çevresinde 2 tane erkek arkadaşm var onları arkaya bindiririm kız mejbur öne binmek zorunda kalır.

lütfen bana yardım edin özellikle kızlar ama erkeklerde yardımcı olursa sevinirm...

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• link liseli bebeler ne zamandır araba kullanıyor lan bide kendi arabası :D

link

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• bu kadar eforu derslerine harcasan atomu parcalamistin cocuuum.

liseli ya.

0|0
    0|0
  • Bunlar nasıl kafalar

0|0
    0|0
  • hayıırrrrr olmaz bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• link asdaas

1|0
    0|0
  • çoluk çocuk niye kayıt olur bu siteye onu anlamadım bir türlü

0|0
    0|0
  • nereye cikiyon uzay a mi

0|0
    0|0
  • liseliler nasıl ehliyetsiz araba kullanıyonz nerede bu millet neredesinzi polis amcalar

0|0
    0|0
Yükleniyor...