Bi insanın duyguları 3 gün içinde değişebilir mi, insan seviyorum dediği insandan nefret edebilir mi?

Sevgilimle 8 aydır bir ilişkim vardı. O kadar mutluyduk çok ilgiliydi beni çok sevdiğine o kadar inanmıştım ki.. Daha önce de arada küçük kavgalar oluyodu ayrılıyoduk, o bir kaç gün sonra mesaj atıyodu ya da ben. dayanamıyoduk ayrı kalmaya. Ne olduysa son 5 gündür oldu. Bna ilgisiz soğuk davranmaya başladı. Neden böylesin soğuk konuşuyosun beni sevmiyo musun artık dediğimde, beni terslemeye başladı kötü sözler söylemeye başladı, yapma kırılıyorum dedikçe devam etti. Bugün ona uzun uzun mesajlar attım sinirlendim ben seni seviyodum eski sevgilimi unutmak için seninle çıkıyodum dedim. sonra gerçek olmadığını söyledim "seni seviyorum neden bana böyle davranıyosun dedim" cevap vermedi,nefret ediyorum senden dedi laflarınla beni kırdın uzatmaya başladın dedi. En son uzatmayalım dedi ve ayrıldı. Beni sevmiyosun dimi dediğimde seviyodum hala seviyorum dedi geçiştirdi. ama bitti şu an. O kadar acı çekiyorum ki. Sizce beni seviyo mudur, bir insan birden bire birinden soğuyabilir mi? 3 gün içinde duyguları değişebilir mi? O kadar mutsuzum ki sanki onu unutamayacakmışım gibi. Sizce ne yapmalıyım

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yazını okumadım sadece başlığına bakarak şunu diyebilirim hayat bu her an her şey olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• hiç okumama gerek yok 2saatdede degişebilir :D

0|0
    0|0
  • kusura bakmada habira ayrılarak ilişkinizi siz kendi kendinize bitirmişsiniz

0|0
    0|0
  • Burnun Sürtsün Diye Yapıyor.

0|0
    0|0
  • saçmalamışsın

0|0
    0|0
  • her şey olabilir ilişkinin seyrine bağlı bir durum itici bir hareket olayı bitiriyor...

0|0
    0|0
  • sever abi sizin gibiler oldukça sever

0|0
    0|0
  • ateist ol ateist geçer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• durup dururken olmamıştır

o günler içersin de bir şey olmuştur ki soğumuştur

çok kızmış ya da kırılmıştır o yüzden böyledir

sinirlenince ağzınızdan çıkanı duymazsanız düzelecek şeyi de mahvedersiniz böyle

0|0
    0|0
    • bir olaydan dolayı kızmış veya kırılmış olması, soğumasına yeterli bir sebep mi sence ? defalarca özür diledim çünkü önceden dayanamazdı üzülmeme şimdi umrunda değil

• bir süre sonra bayıyor bu durum

özürde bir anlam ifade etmiyor o dkdan sonra

sakinleşmesi zaman geçmesi lazım

ve evet bir soğumasına yeterli olabilir o olay her neyse

• Kendin kaşınmışsın biraz.. Karşıdaki kim olursa olsun öyle bir cümleyi duymaya dayanamaz.. Fakat yapman gereken onu sevdiğine inandırmaya çalışmak. Umarım başarırsın.

0|0
    0|0
  • valla bende bir ara sevgilimle böyleydim ki hala öyle beni çok kırıyosun diyordum takmıyodu bile . meğerse başkası varmışş ..

0|0
    0|0
    • ciddi misin :((

sağol bunu da aklıma soktun şimdi :(

• ne yapıyım şekerim gerçekler . ben de çok ağlamıştım telefonda konuşuyoruz durduk yere sinirlenip yüzüme kapatıyordu telefonu kapatırken zorla seni seviyorum dedirtiyordum . başta resmen köpek gibi peşimdeydi beni kaybetmekten korkuyordu şimdi hiç öyle bir şey yok sen olmasan da yaşarım havaları ama ayrılınc da bırakmıyor. önceden aşkıım hayatım bir tanem şimdi ise hep adımla hitap ediyor çok soğuk . tek sebebi ise Başkaları ..

Yükleniyor...