Doğru olan ne ? ne yapmalıyım?

kız arkadaşımla birkaç kere ayrılmıştık evde oturup hüzünlü şarkılar dinleyip anılarımızla ağlardı bende gidip 2 gün sonra haklı bile olsam konuşurdum ve anlaşırdık fakat bu son ayrılığımızda hemen ertesi günü 2 tane abisi yaşında erkekle sinemaya gitti köfteciye gitti ertesi günü balık yapmaya evlerine gitti aynı haftasonu ders çalışmak için kahvaltıya gitti falan yani 1 hafta boyunca sadece uyumaya eve geldi kafası çok karışık canının yanmasını istemediği için hatırlamak istemediği için evinde durmuyor ve düşünmüyor beni geçen yanına gittim helallik istemeye benden sonra ağlamış vedalaşmaya geldim diye dünde bu şiir i paylaşmış 'Her kaybedişte yeniden başlarsın daha da güçlenerek başlarsın ve daha da hızlanarak dibe batarsın, en dibe batarsın' ben arkadaşlarıyla gezip tozup özelliklede sevmediğimi bildiği arkadaşlarıyla sonra tekrar bir ilişkiye devam etmeyi kabul edemem açıkçası ama yinede soruyorum yaklaşık 1.5 sene süren ilişkim gerçekten sevdiğim insanı bırakmalımıyım onun için hala çabalamaya değer mi?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• benim sevgilimde terk etti 18. gün 1 yıl çıktık yüzük taktık çok seviyorduk 10dk de üstüme çok düşüyorsun diye ayrıldı 18 günde 50 foto koydu faceye hepside farklı farklı erkke arkadaşı faceye falan yazmış aşk oldum falan elimde silah hergün bekliyorum sabret uğraşma yazma onun ayaklarına kapanıp ağlamasını görmek için yaşamaya devam et benim gibi bleklerini kesip işinden gücünden olma

0|0
    0|0
    • kardeş sana şu kadar söyleyim eğer sevmiyorsa ve terketmişse yaptığın hiçbir fedakarlık için pişman olma ama daha fazlada onu düşünme çünkü o seni düşünmüyor belliki kendine ve çevrene zarar verip isyan etme olmuyorsa daha iyisi olacağı içindir sevgini saygını aşkını başka birine daha özel birine sakla

• saol kardeşim biraz bugünlük içim rahatladı yemek yiye bilrim söylediklerin aklıma gelip çok saol allah yardımcın olsun herşey umduğun gibi olsun snnde dertlerin çözülsün

• Allah razı olsun eğer müzik dinliyorsan hareketli bir şeyler dinle kız arkadaşından önce neyle eğlenebiliyorsan onları da yapmaya devam et ;)

Kızlar Ne Diyor 2

• Seviyorsan sebep ne olursa olsu. Birakma

0|0
    0|0
  • Neden sormadın ki böyle böyle kim lan bunlar,ne işin var senin onlarla , bir de evine girriyosun vs. vs . ne bilieyim bence hesap sormalıydın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sen ne cabalıyorsun baksana geziyor tozuyor birak hayatını yaşasısın

0|0
    0|0
    • ama helellik istemeye gittiğimde hayatım b*k gibi sadece düşünmemeye çalışıyorum yoksa şu anda apartmandan düşmüş gibiyim sadece güçlü durmaya çalışıyorum demişti

• yok birader söyle gerçekten önemli değil hakaret etmediğin sürece gerçekleri kaldırabilirim bunu bende düşündümde bunlara hep son dakika gitmiş yani arkadaşları çok ısrar etmiş buda çok bunaldığı için gitmiş

• yani balık aslında yapılmış önceden banada söylemişti ayrıca 2 tane kız daha varmış orda zaten o adamlarda kardeşi gibi koruyor ama işte durum böyle

Yükleniyor...