Açıklayamadığım bir ilgi duyuyorum. Ne yapmalıyım?

3 yakın kız arkadaşımdan 1ine ciddi derecede ilgi duyuyorum bazı olaylardan sonra sevgilisinden ayrıldı fotograf çekilirken yanagımdan operken çekilicektik filan ama öyle bir olay olduki sanki dudakları yanagıma deydiginde bütün ilgim bütün düşüncelerim ona odaklandı sanki hikayelerdeki gibi büyülü öpücük filan attı yani her neyse şuanda arkadaş gibi konuşuyoruz ama okulda başka kızlar bana sarılınca veya konuştugumuzu gordugunde bana bakmıyor bile geçerken aynısını oda yapıyor başka yakın arkadaşlarıya konuşmalar olsun filan ama sürekli ilgilenmek istiyorum yanında otururken sıraya kafasını koydu hastayım uyumam gerek saçımla oynarmısın dedi bildigin açıklıyamadıgım bir ilgi duyuyorum diyelim ama bana karşı son sıralar nasıl davrandıgını kestiremiyorum yardımınızı istiyorum lütfen

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• bak kardeş bir gün için onunla güzel bir plan kur o planının sonuna da açılmayı ekle git açıl

0|0
    0|0
    • 4 senelik sevgilisinden yeni ayrıldı morali bozuk olsada belli etmiyor yılbaşında birşeyler içmeyi planliyor yanında olmayamı çalışiyim ve o günmü düşüncelerimi açıklıyım

• Tamamdır usta

• hayırlsı olsun kardeşim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• git konuş

0|0
    0|0
    • Konuşmadan kastın acılmaksa bilmiyorum çok karışık şuan internet ortamı olsun telefon olsun konuşmak istemiyorum öyle ortamlarda kendimi tam izza edemiyorum ne yazıcagımı bilemiyorum

• bence bütü özgüvenini topla ve git

• Peki teşekkürler yorumun için

• yapiş yoksa başkası yapişicak

0|0
    0|0
    • Yapışmak degil sadece nasıl bana karşı olan düşüncelerini alabilirim yoksa arkadaş olarak yanında kalmak bile yeter ilk defa böyle duygular yaşıyorum sanki hep yanımda olsun ister arkadaş ister sevgili olsun gibiyim gülüşü olsun falan filan

Yükleniyor...