11 puan fark kapanır mı?

takım ayrımı yapmadan gerçekçi olun lütfen. F.bahçe ile arada olan 11 puan farkı kapatabilir miyiz acaba? hoş 90+fener gol atana kadar süreler verilmeseydi şimdi puan farkı 3tü ama neyseee.

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• futbol öyle bir oyundurki 2 maç sonrasını bilmek bile mucizedir, şöyle düşün 3 4 maç fener 90 larda gol atamasaydı bugün aynı puandaydık dimi.ileride olmayacağının garantisi kim peki?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Aslında kapanma şansı var ama bunun için önce Galatararay'ın kendine çeki düzen vermesi gerekiyor. Yavaş yavaş takım ritmini kazanıyor ve ara transferde 1-2 yerli oyuncuyla süper bir takım olabiliriz.Matematiksel olarak bakarsak fener 3 büyük derbiyide deplasmanda oynucak. Fener şuan iyi onuyor ona lafım yok ama bu kadar puan farkıda hakemlerinde katkısı oldu. Onuda geçtim Ersun Yanal'ın istatisliklerine bak çalıstırdığı takımlardaki hep ilk yarıyı iyi oynuyor onun takımı ikinci yarıda düşüse geçiyor.Anlıcağın ligin 2. yarısı düşüse geçebilir fener.Bunu eskişehir ve diğer takımlarda gördük.

1|0
    0|0
    • geçen hafta ofsayt olan drogbanın golü hakkında ne düşünüyosn? ya da komedi olan drogba penaltıları hakkında?

• Devre arasında yapacağımız transferlerle bu farkı kapatacağız ayrıca yargıtay Fenerin cezasını onayınca Fenerlileri göreceğiz yine Mahkeme kapılarında dolaşacaklar

2|0
    0|0
  • Tamam takım ayrımı yapmadan konuşalım hadi tarafsız olalım ben bütün maçları izliyorum adamların sadece bir maçı fazladan uzatıldı Kayseri Erciyes hakem 90+4 vermişti uzatmalarda maç hiç durmamasına rağmen 16 saniye fazla oynattı ve Fener haksız bir şekilde kazandı. Bunun dışındakiler normal uzatmalarda attıkları nizami goller o yüzden Beşiktaşlı ve Fenerli arkadaşlar boşuna kendilerini kandırmasın. Galatasaray kötü oynuyor Beşiktaş maçların ilk yarıları çok iyi oynuyor ikinci yarıları ise tam tersi berbat oynuyor bence Fenerbahçe bulunduğu yeri haketti. Farkın kapanmasına gelince Beşiktaş'ın 101. yılında Fenerbahçe 11 puan farkı kapatıp şampiyon olmuştu bu sene niye olmasın ki bakarsın olur.

1|0
    0|0
  • Bu oyunla kapanmaz.Transfer yapılırsa belki.

1|0
    0|0
  • bu fark ilk yarı dahada açılacağa benziyor. eğer gs nokta transferler yapabilirse 2. yarı bir ihtimal aradaki fark azalır ama kapanacağını sanmıyorum.. az değil 3 oyuncusu gol krallığına oynarken emenike de bu gidişle 4. oyuncusu olarak o kotaya girecek yakında.. bir ligde 4 oyuncusu birden gol krallığına oynayan ve kanat ortasaha oyuncuları da gol üreten takımı 11 puandan sonra durdurmak öyle kolay iş değil.. mantıken de olacak şey değil.. ama unutmayalım top yuvarlaktır..!

1|0
    0|0
  • imkansız değil 11 değil daha fazla da olsa kapanır ama normal şartlarda kapanır bu sene şampiyonun fener olabilmesi için federosyanda dahil herşeyi yapacaklar.2 senedir galatasaray 10 puan farkla şampiyon oldu ara kapanmalı bu kadar büyük paraların döndüğü bu sektörde rekabet lazım fenerli federasyonda buna çanak tutacaktır bu kesin ...

1|0
    1|0
    • oynadıgınız futbola bakmadan mı bunları söylüyosun?

• kesinlikle haklısın kötü futbol oynuyor galatasaray ama fenerbahçenin de muhteşem oynadığını söyliyemeyiz değil mi ? 90+ da atılan goller galatasarıyın tarihi farklı kazanacağı maçlarda beceriksizlikleri farkın oluşmasına sebep oldu yoksa ikisinin oynadığı futbolda kötü beğenmiyorum.

• fenerbahçe erciyes maçında uzatmalar bittikten 15 saniye sonra golü attı diğer 3 maçtta uzatmaların içinde golleri attı,galatasaray hangi maçları tarihi fark yaparken kaybetti ya da berabere kaldı söylesene? asıl biz konya deplasmanında farka gidicek maçı 2-0dan 3-2 verdik tek kale oynadıgımız dünya pozisyon buldugumuz maçta berabere kaldık fenerbahçe galatasaray 15 gol fazla atmş eğer ikiside kötü diyosan ya futboldan anlamıyon ya da fanatiksin.

• kapanır

1|0
    1|0
  • Neden kapanmasın ki?

1|0
    0|0
  • teknik traktör ersun yalanken 20 puan farkta kapanır. bknz:ersun yanalın eski çalıştırdığı takımların ilk yarı ve ikinci yarı durumları...

1|0
    1|0
  • +90lar olmasa puan farkı 3müş bak bak :D kıyamam ya

2|2
    1|0
  • Galatasaray öyle bir kapatır ki diğerleri neye uğradığını şaşırır

1|0
    0|0
  • Hayırlısı be gülüm _____ ~~

1|0
    0|0
  • 2011 de kapanmıştı... İnşaallah bu sefer de kapanır :)))

1|0
    1|0
  • galatasaray 3 kulvarda. fenerbahçe tek kulvarda. bu fark kapanmaz.

1|0
    0|0
  • 90+ lar olmasa maçlar 83 dakka oynansa fener küme düşerdi sen ne diyon :)

1|0
    0|0
  • Kapanır niye kapanmasın..

1|0
    0|0
  • Angelina jolie bile kapanır ama bu fark kapanmaz

1|0
    0|0
  • 11 değil trabzonspor bu hafta galatasarayı yenince 14 puan fark olacak ve o saatten sonra diksen kapanmaz. Ayrıca bu şekilde devam ederse 27. hafta arenaya 2. Kez şampiyon gidiyoruz haberiniz ola

1|0
    0|0
  • Nasıl bir teselli buluyosunuz kendınıze 90+ dıyerek çok mutlu ediyosunuz bizi :)

0|0
    0|0
    • 90+5 dakika uzatma verilip 90+6 da gol atan fener değil miydi? he he avuntu :)

• en az 90+ 5 diyor hakem yerde yarım saat yatarsan hakemde ekler tabi bir nevi avuntu oluyo ;)

• imkansız kapanmaz,fener müthiş,galatasaray çok kötü futbol oynuyor

1|0
    0|0
    • Sizin canerin erciyes maçında oyuncuyu tekmelemesi hakkında ne düşünüyorsun. ? kırmızı yememesi hakkında ?

• futbolcu gizli kız seni :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen ne biçim Galatasaraylısın? 11 puan nasıl açılıyorsa çok güzel de kapanır sen bence tuttuğun takımı iyi düşün ve iyi takip et daha tanımıyorsun bile devre arasından sonra göreceksin ama bize sadece iyi transferler lazım

1|0
    0|0
    • ben gayet iyi takip ediyorum. fark kapanmaz demedim sizce kapanır mı dedim. 11 puan farkta az değil hakemlerde fenerin yardımcısı oldukça zor

• kapanmaz hatta fenerbahçe arayı daha çok açacak

1|0
    0|0
  • kapanmalı başka yolu yok

1|0
    0|0
  • imkansız gibi 5 6 puan değil ki

1|0
    0|0
Yükleniyor...