Niye hiç bakmıyor ki bana?

bu adam benim hocam ama aramızda pek yaş farkı yok.Ben zaten hoşlanıyordum da pek belli etmemeye çalışıyordum.Sonra bir gün dışarı çıktık birlikte,nasıl olduysa o teklif etti.Sonra konuşmaya başladık face'ten.3-4 gün sonra hiç yazmamaya başladı.hiçbirşey yokken,hatta artık derslerde özellikle benim olduğum tarafa bakmıyor.Yüzüme bakmıyor karşılaşınca da sizce neden?

Güncellemeler:
yani dışarı çıkmamız falan bir anlama gelmiyor olabilir mi,hani aslında hiç hoşlanmamış olabilir mi?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• seninle aynı durumu bende yaşadım.aynen oyle dışarı çıkmak kahve içmek istedi gittik hoşlanır gibi oldum umutlandım ama sonra bildiğin bir kütük ! olmadı yani hiç görüşmemişiz gibi davranmaya başladı.o yüzden hiç kafa yorma eserli kafadır benimki gibi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Çekindiği birşey var belliki uzak durmaya çalışıyor

0|0
    0|0
  • 28 yaşında nasıl bir öğrencilikmiş onu anlayamadım ben..

0|1
    0|0
    • bunlar okumaya gidiveriyor işte neyapsınlar, çok okuyan boş okur aga mezun olcan direk işe gerisi fasa fiso :)

• Okulda duyulmamasını istiyordur ve bu yüzden kendini geri çekmiştir.

0|0
    0|0
  • muhabbet nasıl gitti peki

0|0
    0|0
    • muhabbet yarı arkadaşça ama gün boyu konuştuğumuz oluyordu.Hatta bir ara bir kız arkadaşından bahsederken kıskandığımı falan söyledim ben.o da niye diye sordu.bende ilgileniyor olamaz mıyım senle dedim.Oda güldü,neyse bunları konuşuruz daha uzun uzun dedi.

• muhabbetin pek sarmamıs olabilir seninde ilgin oldugunu biliyor bu yüzden kacamak bir cevap vermis ve söyledigini gecistirmis anladıgım kadarıyla

• Olabilir ama teklif eden o değilmiydi?

Bence sorman lazım başka türlü nasıl öğreneceksin hislerini !

Sana şarkı yazdım :D

link

0|0
    0|0
  • Demek ki ona göre biri değilmişsin.

Çek kenara konuş başka türlü öğrenemezsin kim bilir neden senden bu kadar soğudu.

0|0
    0|0
  • hocaya ver oda dersinden geçirsin iyiymiş.

0|0
    0|0
  • bu durumu açıkla ve nedenini öğren

0|0
    0|0
  • soğumuş senden uzaktayken güzel gelir yakınlaşınca bitiverir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aceba seni denemek istemiş olabilrmi dikkat et ...

0|0
    0|0
  • daha öncelerden yani teklif etmeden önce sana karşı davranışları nelerdi ?

0|0
    0|0
    • hah o zaman çok iyi davranıyordu.yaptığım şakalara gülüyordu falan sınıfta.

• yani bence o da senden hoşlanıyor:S

• sizinki tam olarak nasıldı ?

Yükleniyor...