Profesyonel Şef Setleri ( Bıçak Seti)

Başlıktan da anlaşıldığı üzere Profesyonel Bıçak Seti alacağım herhangi bir site var mı ? İçerisinde testere satır masat yüzme kesme ve kırma bıçakları olacak şekilde

Fazla bir bütçem yok en fazla 400 500 TL

Güncellemeler:
Kasap Setleri, Mezbaha Düzeni Ekipmanlar,

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• bunları iyi bir dükkandan tek tek alabilirsin internetten kalitesini bilmedigin ürünü alma

0|1
    0|0
    • Demir çelik ve bıçak işi yapan dükkanlar genelde klasik yapıyorlar Özel tasarım bıçakalrında bütçesi çok fazla tutuyor Denizli Ve Antalya Serikte olmak üzere bir çok usta var ama dediğim gibi klasik çalışıyorlar dökme ama boynuz sap en iyisi bu yani

• Teşekkürler

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 1

• aşçı mısın yoksa :(

0|0
    0|0
    • Yok aşçı değilim başka bir şey için almak istiyorum

• neyse, dün mü ne kipada görmüştüm. thomas gibi bir şeydi markası, bıçakları indirimde felan diyodu. şöyle bir geçerken gözüm ilişti tanesi 100 lira civarıydı ama indirimini bilemicem

• Dün akşam bende gördüm o reklamını YILDIZLI ÜRÜNLER diye geçiyordu Çelik sap çelik gövde bir set içerisinde masat satır var ama ilgimi çekmedi doğrusu yinede ilginiz için teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 1

• nerde yaşıyorsun

0|0
    0|0
    • kemik ntesteresini duymadım ama cok iyi bir bıcak masat ve büyük et satılı işini görür antepde olsan yardımcı olurdum...dedigim gibi oradada bu eşyaları satan dükkanlar vardır ucu sivri kücük bıcak büyük bıcak masat ve iyi bir et sayırı işini görrür ...gitti ginde pazarlık etmeyide unutma burada olasn sana 120 liraya ayarlardım hepsini

• Teşekkürler

Yükleniyor...