Sizce mevki değişikliğinden mi, o gün ki performanstan dolayı mı böyle oldu?

Arkadaşlar futboldan anlayan birisi bakabilirmi? şimdi ben amatör bir takımda oynuyorum, mevki sağ bek

hoca bana sen joker olacaksın galiba diyip sol beke koydu patladım hemde ne patlama herkes bana sallamaya başladı acaba mevkiden dolayı mı patladım yoksa genel olarak o günlük performanstan mı kaynaklanıyo olabilir tersime gitme ihtimali var mısizce solun.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• hayır kardeşim sen aldanma joker derken başarısızlığından değil, hoca seni farklı yerlerde oynayabilir kapasitesiyle bakmış ancak sen de haliyle hiç alışkın olmadığın mevkide, beklenen performansını ortaya koyamamışsın. En sevdiğin mevki senin en güzel oynadığın mevkidir. Ancak bu senin her zaman istediğin gibi olmaz, bende forvet oynuyordum ancak çoğu zaman hoca göbeğe çekerdi, hemde defansif ortasaha olarak, içimden hep söverdim :D

0|0
    0|0
    • Aynen işte sol dediği andan itibaren sövmeye başladım zaten 1-2 hatada bizimkiler sallamaya başladı bende iyce moralman çöküşe geçince iyice sarpa sardı işler çok pis patladım :D:D

Kızlar Ne Diyor 1

• O gün kötü mü oynadın yani? Bence kötü oynadıysan ters gelme etkeni de baş göstermiş olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• joker demek genelde herhangi bir mevkide başarılı olmayan ama her mevkide vasatla ile normal arası oynayabilen oyuncudur anladığım kadarıyla sende biraz yetenek az yerinde olsam kondisyon depolardım kondisyonla açığını biraz kapatabilirsin

0|0
    0|0
    • Kondüsyonum yerinde kimsenin yürüyeecek hali kalmasa ben depara kalkarım, sağ bekte de gayet iyiyim ama sola koydu çok fena patladım :D acaba o günkü ruhhalimden mi yoksa banamı ters gelmiş mevki onu anlayamadım

• bakalım yani kondisyon iyiyse baktın soldan bişey yapamıonmu yapış ya adamına oynatma onu bırak 10 a 10 oynasınlar en kötü öyle bitir maçları :)

• aynen iyi fikir :D:D

• türkiyede sol bek yok gaz vermiş sana joker olacaksın diye :D adam bulamadağından oynatmış seni kardeş kusura bakmada işin özü bu. bana sorarsan yetenekliysen bir şekilde kendini ön tarafa atmaya çalış ileri yani . zaten yetenekliysen hocada eşşek değilse alır ileri seni. başarılar

0|0
    0|0
  • Kondisyonun az.

0|0
    0|0
  • hocanın sol beke ihtiyacı varmış, sana gazı verip şansını denemiş. tutmamış :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...