Koşmak bacak kasını geliştirir mi ?

Merhaba arkadaşlar,

Ben haftada 2 kere düzenli olarak koşuyorum (7-10 K arası) Bu koşu antrenmanları bacak kaslarımı geliştirir mi ? Yoksa bacak kas antrenmanlarını yapmam gerekir mi?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ek olarak başka hareketler, egzersizler yaparsan geliştirir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kosu bacaklairni skilastirir ama bacaklara özel egzersizde yaparsan ehrgun yarim saatlik tas gibi olurlar

0|0
    0|0
    • benim amacım daha hızlı ve daha uzun koşmak.Bacak kaslarımı da buna göre geliştirmek istiyorum önereceğin bir egzersiz var mı ?

• link bak burada yeterince videoda gösterilen egzersizler var ben karin baldir ve bacak egzersizini yaptim ilk hafta sertlestigini elimle hissediyordum ve 1 ay aksatmadan yaptimşu anbile hala sert durumda mola vermeme ragmen

• Bacak kasları için bisikletin yararlı olduğunu biliyorum.

0|0
    0|0
  • Evet geliştirir ama 2 gün az 4 gün daha iyi olur

0|0
    0|0
  • evet ama çok geliştirmez çünkü yeterli değil arttırmalısın

0|0
    0|0
  • tabiki geliştirir

0|0
    0|0
  • koşmak kaslara iyi gelir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• eritir sadece koşmak eritir

ama illa kas yapacam dersen spor salonlarında koşmadan yapılan bacak kaslarını calıştıran aletler var tabi sıgara icmeyeceksın bide aşırı derecede kalori tüketmen lazımkı kaybettiğini alasın sağlıklı beslenki yağ olarak deyil kas olarak dönsün

0|0
    0|0
  • Kasları geliştirir fakat şeye göre yani ağırlık kaldırmaya göre olmaz dayanıklılık üzerine faydası olur ama koşmak pek iyi bir spor değildir

0|0
    0|0
  • Kum torbaları var onlardan bagla bak nasil gelişiyo .D

0|0
    0|0
  • gelistirir sikilastirri ama buyutmez

0|0
    0|0
  • haftada iki günün sana hiçbir yararı olmaz. 4 5 gün yapmaya çalış

0|0
    0|0
Yükleniyor...