Web siteme isim aryorum.

arkadaşlar kurmuş olduğum pazaryeri ( hem alıyorsun hemde satıyorsun) siteme isim arıyorum. mesela sahibinden.com .çok iyi bir isim değil fakat adamlar türkiyede vergi rekortmenlerinden. her neyse konu bu değil :) cazip isimleri bekliyorum. önerilerinizi link dan 1 sn ye kontrol edip söyleyebilirsiniz. ayrıca kabul gören alan adını sunan kişiye de şirketin varlığını sürdürdüğü sürece bedava pazar/dükkan vereceğim. sizce mantıklı mı ?

Güncellemeler:
haydi yahu nerede bu yaratıcı beyinler :) belkide sadece sanal ve tik gibi kelimerele takıldığımız için bir şey çıkaramıyoruz ?
yok mu artırannnnnn

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• tiktikpazar

2tikpazar

2tiklaalisveris

:D

Ayrıca bide sanALsat var :D Bu olursa Al ve sat'ı farklı renklerde büyük yazdın mı off akılda kalıcı bir şekilde tamamdır bu iş :D

0|0
    0|0
    • hizlisathizlial.com hız önemli. :D Gece gece nerden soktun beni bu kafaya be kardeş.

• nasıl kullanılıyor.Ben kontrol ettim yeşil tik vardı.

• Verdiginiz örneğe bakılırsa yanlış düşünüyorsunuz.Bence sahibinden.com çok sağlam bir isim.Sitede öyle bir isim olmalı ki ismini duyan kişide olumlu bir etki yapmalı."Sahibinden" ismini duyunca insanda ilk olarak canlanan cümle "aracı yok dolayısıyla ucuzdur" oluyor.Gittigidiyor'da ise insanı biran önce girip almaya teşvik ediyor.Bunlar 1.planda göz önünde olmasada sübliminal olarak bilinç altına işliyor.

Erkekler Ne Diyor 15

• Sahibinden.com iyi değil mi? Saçmalıyorsun .

Ne kadar bütçen var? Bütçeni söylersen kaliteli alan adı önerebilirim.

0|0
    0|0
    • en iyi alan adı da en kötü alan adıda fiyatı 18 tl . yani alan adının bütçeyle bir alakası yok. ama eğer konu sahibinden.com un genel portföyü ise tabiki söylenecek söz yok.

• Bak yaklaşık 7 8 yıldır bu piyasanın içerisindeyim aklına gelen bütün domainler daha önceden satın alınmıştır yani bunun için bütçe sordum ( Yatırım amaçlı satın alınıyor daha sonra isteyene satılıyor. ) Domain seçiminde dikkat et mesela akılda kalıcı olmalı 3-4-5 harfli bir domain olmalı mümkünse içeriği ile orantılı bir isim olmalı .. link bu platforma bir göz at beğendiğin domain var mı bak bakalım varsa ücret karşılığı satılıyor.

• Bittibitiyor ;)

0|0
    0|0
  • Ablacım 1 gecede ülke çöktü sen hala web sitene isim bulamadın ya :)

1|0
    0|0
  • samanpazarı.com, atınısatankovboy.com, eskileralıyom.com, nevereyimabime.com, pilavüstükuru.com, çıkınpazarı.com, bugünnesatsam.com,

0|0
    0|0
  • Atpazarı.com

Rahatladın mıı bana bunu söylettirdin ya sonunda mutlumusun.

0|0
    0|0
  • isimden cok devamlilik onemli ornegin alibaba.com dunya capinda bir site..

0|0
    0|0
  • Hadi iyisin yaratıcılığım üzerimde yine

Birbanabirsana.com net org hepsi uygun

0|0
    0|0
    • Alipsatiyorum.com uygundur

• pazarlık edebileceğiniz bir site düşünün. Biz düşündük. Üstelik bu pazarda ister alın ister satın. sadece tıklayın.

Alsatpazarda.com

Sloganıyla birlikte bir fikir veriyorum size ( pazarlık yapılması gerçekten ilk ve harika olur :)

Şu pazar/dükkan işini konuşalım ( uyumadım düşündüm kafama takıldı mı rahat yok :)

• tutanalır.com

0|0
    0|0
  • profile takıldım ben. bunun link Bi değişik versiyonu lahsdkhasd

0|0
    0|0
  • alkazansatkazan

0|0
    0|0
  • Buyukcarsi

Carsidayim

Buyukmagaza

Magazadayim

0|0
    0|0
  • yenibitti.com :D

0|0
    0|0
  • Pazaryeri güzel işte.. www.pazaryeri.com

0|0
    0|0
  • Dıgıdık dıgıdık .com

0|0
    0|0
  • herşeyburada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• gelvatandas.com

0|0
    0|0
  • sitepazarı.com mesela linkten denemedim ama

0|0
    0|0
  • batangemininmallari.com

0|0
    0|0
  • önceleri tek kelimelik olanlar popülerdi, malum kalmadı..son bir yıldırda daha muzip, esprili akılda şeyler popüler oldu..sahibinden kadar geniş bir yelpaze olcaksa marka olmaya uygun bişey olması lazım..zor...

0|0
    0|0
    • yok öyle lafı koyup gitmek :) konuş bakalım :)

• mantıklı fakat siteni eleştirmek olmasın fakat e ticaret uzmanlarında biraz yardım alabilirsin. şu anda eksik kalan tek problemim alan adı kendim açısından. bu arada senin site içinsesadece muhabbetamaçlı olsun diye söylüyorum çok fazla eksik var. harf hataların çözümlemen birinci sırada olabilir . aslında bu konuda seninle şutlaşmak isterim ama ne bu gizlilikse artık :)

• iyi ekliyorum fakesin diye düşündüm yoksa severim kızları

Yükleniyor...