Tanımadığınız birinin iznini alarak fotoğrafını çekmek?

bu haftaki ödevim tanımadığım 3 ayrı kişinin fotoğrafını çekmek gerekiyor gidip izin isteyip fotoğrafını çekicem nasıl yaklaşabilirim sizce?

bu arada çocuk çekmek yasak,yaşlı teyze dede çekmek yasak, simitçi kestaneci çekmekte yasak :)

Güncellemeler:
Cevaplardan şunu anladım ki bizim milletimiz çok kurnaz ama bu kurnazlık sadece beni içinde olduğum durumdan kurtarır geliştirmez!

0|0
12|6

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba, iyi günler. ...Üniversitesinde ... bölümü ... sınıf öğrencisiyim. Bu hafta bir çalışmamız var ve üç kişinin fotoğraflarını çekmem gerekiyor. Eğer müsadeniz olursa bana yardımcı olabilir misiniz?

Böyle bir yaklaşımda alacağın kısmi iki yanıt var;

1-Git kardeşim işine

2-Tabi ki, neden olmasın..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Tanıdığın üç kişininkini çekip tanımadığını söylersen işin kolaylaşır.

0|0
    1|1
    • Amaç fotoğraf çekmek değil tanımadığının fotoğrafını çekmek yani yaklaşım tarzını öğrenmek

• hayır amaç fotoğraf çekmek her hafta bir fotoğraf konusu işliyoruz geçen hafta "ilk defa İstanbul'a gelen bir kişi olarak nereyi fotoğraflardın?" konusu vardı her hafta değişiyor işte :)

• Bankaya giderim bu mükemmel kadroyu bir karede toplayabilirmiyiz derim :)

0|1
    0|0
  • durumunu anlatırsın böyle böyle diye.

0|0
    0|0
  • mısırcı, bozacı bunlrn fotolrnı çekeblrsn.d

0|0
    0|0
  • Gökyüzünü,sokak pisi pisisini, yağmurdan sonra su birikintisini.

0|0
    0|0
  • Valla kızlara bunu söyleme de :)

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarınızı çekebilirisniz.

0|0
    0|1
  • uzak akrabalarını al çek sD:FSD:FS:DF

0|0
    0|0
  • bu ne ya resimleri kim alacak acaba 90-60-90 kızzların fotolarını çelip ona götürmenizi istiyor heralde..:d sapık mıdır nedir ..:D

0|0
    0|0
    • hayır bize kız çekin demedi ki istersen erkek çek istersen kız sadece portre çekimi olacak o kadar :)

tabi birine gidip fotoğrafını çekebilir miyim dersen bizim milletimizde sapıklık olarak algılanır

• kafana tavayı yersin olmadı polis gelir 3 gün üçeride yatarsın sana diim ..tedbirli oll:d

• Aoadaşın akraban yok mu onları çek sicil kaydı istemicek heralde hocan

1|0
    0|0
  • RTS mi okuyorsun?

0|0
    0|0
    • başta bir açıklaman olcak ama bir dk çekiyorum poz ver diyecek halin yok :D

• tabiki burada bu soruyu sormamın amacıda buydu zaten ama her zamanki gibi konu saptı :))

• O kişiyi tanıyıp tanımadığını nerden bilecekler peki?

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ayıpsın çek kardeşim beni :D

0|1
    0|0
  • ben çok çektim öyle ya bölüm gereği ödevler oluyodu :D ne izin alacam ya basarım deklanşörüme keyfime bakarım :D

0|1
    0|0
  • Nerde okuyon bilader, ben kendimi feda edeyim, eğitim öğretim için canimi veririm bir fotograf neymiş mk!

0|1
    0|0
  • kardeşim gizlice cek hem habersiz bir çekim olur hemde gayet güzel bişey çıkar çekiyon diye dövmezler ya :D asfdsgdfh

0|0
    0|0
  • Bu hafta ki ödevim için resim çekmek gerekiyor, izin verirseniz resminizi çekebilirmiyim ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...